تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۴ - ۲۰:۳۹ کد مطلب 95942

پلنگ ایرانی بیمه شد

تفاهمنامه بیمه جامع پلنگ ایرانی با حضور معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست، آخیم اشنایدار مدیر اجرایی برنامه محیط زیست سازمان ملل متحد و شرکت بیمه ما به امضا رسید. به گزارش مشرق، بنابر این تفاهمنامه که عصر شنبه در سازمان حفاظت از محیط زیست به امضاء رسید برای بیمه جامع پلنگ ایرانی […]

تفاهمنامه بیمه جامع پلنگ ایرانی با حضور معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست، آخیم اشنایدار مدیر اجرایی برنامه محیط زیست سازمان ملل متحد و شرکت بیمه ما به امضا رسید.

به گزارش مشرق، بنابر این تفاهمنامه که عصر شنبه در سازمان حفاظت از محیط زیست به امضاء رسید برای بیمه جامع پلنگ ایرانی می‌باشد به ازای تلفات هر قلاده پلنگ ایرانی ۶۵ میلیون تومان پرداخت خواهد شد.

این بیمه جامع شامل تلفات پلنگ ایرانی به صورت غیرطبیعی، خسارت‌های پلنگ به دامداران و باغداران و صدمات پلنگ به انسان می‌شود. بیمه جامع پلنگ ایرانی و تفاهمنامه میان طرفین ۵ ساله و تا سال ۱۴۰۰ است و تاثیرگذاری بسزایی در جهت حفظ این گونه گربه سان دارد.

آخیم اشنایدار مدیر اجرایی برنامه محیط زیست سازمان ملل متحد در این مراسم تفاهمنامه اظهار داشت: این طرح ۳ بازنده را به ۳ برنده تبدیل کرد که از آن جمله می‌توان گفت: پلنگ‌هایی هستند که به گوسفندان و دام‌ها حمله می‌کنند و شکار می‌شوند، کشاورزانی که ضرر می‌کردند و چیزی عایدشان نمی‌شد و سازمان حفاظت از محیط زیست که وظیفه حفاظت از زیستگاه‌ها را دارد که اینها تبدیل به پیروز در این تفاهمنامه می‌شوند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: