تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۴ - ۲۱:۰۳ کد مطلب 95953

هلاکت ۱۴ تروریست در غوطه شرقیه دمشق+عکس

در ادامه عملیات نیروهای ارتش و بسیج مردمی سوریه برای پاکسازی بخش جنوبی منطقه غوطه شرقیه دمشق ساعتی پیش ۱۴ تروریست تکفیری در درگیری با نظامیان سوری به هلاکت رسیدند. گروه بین الملل مشرق- در ادامه عملیات نیروهای ارتش و بسیج مردمی سوریه برای پاکسازی بخش جنوبی منطقه غوطه شرقیه دمشق ساعتی پیش ۱۴ تروریست تکفیری […]

در ادامه عملیات نیروهای ارتش و بسیج مردمی سوریه برای پاکسازی بخش جنوبی منطقه غوطه شرقیه دمشق ساعتی پیش ۱۴ تروریست تکفیری در درگیری با نظامیان سوری به هلاکت رسیدند.

گروه بین الملل مشرق- در ادامه عملیات نیروهای ارتش و بسیج مردمی سوریه برای پاکسازی بخش جنوبی منطقه غوطه شرقیه دمشق ساعتی پیش ۱۴ تروریست تکفیری در درگیری با نظامیان سوری به هلاکت رسیدند.

هلاکت 14 تروریست در غوطه شرقیه دمشق+عکس

بنابر این گزارش، کانون این درگیری ها در منطقه مزارع بالا واقع در بخش جنوبی غوطه شرقیه قرار داشت که طی آن ۱۴ تروریست تکفیری از گروههای “جیش الاسلام و فیلق الرحمن” (القاعده و ارتش آزاد) به هلاکت رسیده اند. رسانه های وابسته به این دو گروه وقوع این حجم تلفات را اعتراف کرده اند. عملیات ارتش سوریه از دو ماه پیش با سیطره بر فرودگاه نظامی و روستای مرج السلطان آغاز شده و هم اکنون با هدف محاصره گروههای تروریستی در منطقه ادامه دارد.

هلاکت 14 تروریست در غوطه شرقیه دمشق+عکس
هلاکت 14 تروریست در غوطه شرقیه دمشق+عکس
هلاکت 14 تروریست در غوطه شرقیه دمشق+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: