تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۴ - ۲۱:۲۲ کد مطلب 95963

پهپاد سحاب در آسمان سوریه+عکس

رسانه های وابسته به معارضان دولت سوریه از تولید پهپاد شناسایی – رزمی با نام “سحاب” توسط بخش مهندسی وزارت دفاع ایران و سوریه خبردادند. گروه بین الملل مشرق- رسانه های وابسته به معارضان دولت سوریه از تولید پهپاد شناسایی – رزمی با نام “سحاب” توسط بخش مهندسی وزارت دفاع ایران و سوریه خبردادند. بنابر این […]

رسانه های وابسته به معارضان دولت سوریه از تولید پهپاد شناسایی – رزمی با نام “سحاب” توسط بخش مهندسی وزارت دفاع ایران و سوریه خبردادند.

گروه بین الملل مشرق- رسانه های وابسته به معارضان دولت سوریه از تولید پهپاد شناسایی – رزمی با نام “سحاب” توسط بخش مهندسی وزارت دفاع ایران و سوریه خبردادند.

پهپاد سحاب در آسمان سوریه

بنابر این گزارش، پپایگاه اظلاع رسانی “زمان الوصل” وابسته به معارضان دولت سوریه مستقر در ترکیه با انتشار مطلبی از پرواز نخستین فروند هواپیمای بدون سرنشین مدرن تولید مشترک سوریه و ایران و پرواز های آزماشی آن بر فراز مناطق تحت سیطره گروههای تروریستی تکفیری فعال در جبهه شمالی سوریه خبر داده است. بنابر ادعای این سایت خبری، پهپاد السحاب دارای مداومت پروازی ۲۴ ساعت، ارتفاع پروازی ۵ تا ۷ هزار متر از سطح زمین، سرعت ۱۵۰ تا ۱۷۰ کیلومتر بر ساعت و با بهره گیری از دوربینهای بسیار قوی قابلیت عملیاتی در بدترین شرایط آب و هوایی را دارا می باشد. 

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: