تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ - ۰۰:۰۲ کد مطلب 96026

لطف لیورپول در حق نیوکاسل در شب بازگشت بنیتس به آنفیلد

سی‌و‌پنجمین هفته از لیگ برتر انگلیس با تساوی خانگی قرمزپوشان مرسی‌ساید برابر نیوکاسل و برد آبی‌های لندن در خانه بورنموث دنبال شد. به گزارش مشرق، در ادامه بازی‌های هفته سی‌و‌پنجم لیگ برتر انگلیس امروز (شنبه) سه دیدار همزمان برگزار شد که در مهمترین آنها لیورپول در ورزشگاه آنفیلد، برابر نیوکاسل رده نوزدهمی به تساوی ۲ […]

سی‌و‌پنجمین هفته از لیگ برتر انگلیس با تساوی خانگی قرمزپوشان مرسی‌ساید برابر نیوکاسل و برد آبی‌های لندن در خانه بورنموث دنبال شد.

به گزارش مشرق، در ادامه بازی‌های هفته سی‌و‌پنجم لیگ برتر انگلیس امروز (شنبه) سه دیدار همزمان برگزار شد که در مهمترین آنها لیورپول در ورزشگاه آنفیلد، برابر نیوکاسل رده نوزدهمی به تساوی ۲ – ۲ رضایت داد تا تیم سرمربی پیشین خود، رافائل بنیتس را به بقا در لیگ برتر امیدوارتر کند.

در این بازی دانیل استوریج در دقیقه ۲ و آدام لالانا در دقیقه ۳۰ گل‌های قرمزپوشان مرسی‌ساید را به‌ثمر رساندند و پاپیس سیسه در دقیقه ۴۹ و کولبک در دقیقه ۶۶ گل‌های نیوکاسل را زدند. با این نتیجه مردان یورگن کلوپ ۵۵ امتیازی شده و در رده هفتم جدول باقی ماندند.

در دیگر بازی مهم امروز چلسی میزبانش بورنموث را با نتیجه ۴ بر یک شکست داد که در این بازی پدرو رودریگس در دقیقه ۵، ادن ازار در دقایق ۳۴ و ۹۰ و ویلیان در دقیقه ۷۱ برای چلسی گلزنی کردند و تامی الپیک در دقیقه ۳۶ تنها گل بورنموث را به‌ثمر رساند. چلسی با این پیروزی ۴۷ امتیازی شد و به رده نهم جدول صعود کرد.

ساوتهمپتون هم امروز در خانه استون‌ویلای قعرنشین که سقوطش به دست پایین‌تر قطعی شده است با نتیجه ۴ بر ۲ پیروز شد.

در ادامه بازی‌های هفته سی‌و‌پنجم لیگ برتر انگلیس، فردا ساندرلند میزبان آرسنال خواهد بود و لسترسیتی صدرنشین از سوانزی پذیرایی می‌کند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: