تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ - ۰۰:۴۹ کد مطلب 96046

تست دوپینگ ستاره لیورپول مثبت شد

تا مشخص شدن نتیجه نهایی موضوع، لیورپول بازیکن را موقتا اخراج کرده است. تستی که مثبت اعلام شد، در دهم مارس پس از بازی مقابل یونایتد گرفته شده بود. به گزارش مشرق، باشگاه لیورپول فوری و به طور موقت تا مشخص شدن وضعیت، ممدو ساخو را از تیم اخراج کرد. ساخو اذعان کرده که اطلاعی […]

تا مشخص شدن نتیجه نهایی موضوع، لیورپول بازیکن را موقتا اخراج کرده است. تستی که مثبت اعلام شد، در دهم مارس پس از بازی مقابل یونایتد گرفته شده بود.

تست دوپینگ ستاره لیورپول مثبت شدبه گزارش مشرق، باشگاه لیورپول فوری و به طور موقت تا مشخص شدن وضعیت، ممدو ساخو را از تیم اخراج کرد.

ساخو اذعان کرده که اطلاعی در مورد ممنوع بودن داروی استفاده شده نداشته و آن را به طور شخصی به خاطر اضافه وزن استفاده می کرده است. تا مشخص شدن نتیجه نهایی موضوع، لیورپول بازیکن را موقتا اخراج کرده است. تستی که مثبت اعلام شد، در دهم مارس پس از بازی مقابل یونایتد گرفته شده بود. حبیب کولو توره در سال ۲۰۱۱ به دلیلی مشابه برای شش ماه از فوتبال محروم شده بود. 

بیانیه باشگاه لیورپول در این رابطه را می خوانید: 

دیروز، بیست و دوم آوریل ۲۰۱۶ یوفا به طور رسمی با ما ارتباط برقرار کرد و گفتند که قصد دارند تحقیقات بیشتری در خصوص ممدو ساخو و شکستن قانون استفاده از داروهای ممنوعه انجام دهند. بازیکن در این خصوص به یوفا جواب پس خواهد داد. بازیکن از باشگاه اخراج نشده با این وجود، پس از رایزنی با او تصمیم گرفتیم که تا مشخص شدن وضعیت؛ او را از ترکیب تیم در مسابقات کنار بگذاریم. تا اطلاع ثانوی، بیانیه دیگری صادر نخواهد شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: