تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ - ۰۱:۲۸ کد مطلب 96061

پاسخ جالب بنیتس به اظهار نظر دودک

سرمربی سابق لیورپول به صحبت های دروازه بان سابق این تیم واکنش نشان داد. به گزارش مشرق، یرزی دودک، دروازه بان سابق لیورپول، که سابقه کار زیر نظر رافائل بنیتس در لیورپول را دارد، در کتاب زندگی نامه خود ضمن انتقاد از نوع مربی گری بنیتس این مربی را متهم کرد که با بازیکنانش همواره رابطه […]

سرمربی سابق لیورپول به صحبت های دروازه بان سابق این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش مشرق، یرزی دودک، دروازه بان سابق لیورپول، که سابقه کار زیر نظر رافائل بنیتس در لیورپول را دارد، در کتاب زندگی نامه خود ضمن انتقاد از نوع مربی گری بنیتس این مربی را متهم کرد که با بازیکنانش همواره رابطه سردی برقرار می کند. با این حال سرمربی فعلی نیوکاسل به این مسئله واکنش نشان داد.

بنیتس گفت:” گاهی وقت ها بهتر است که انسان ها سکوت کنند تا اینکه بخواهند صحبت هایی دروغ بر زبان بیاورند. من هیچ گاه با بازیکنانم رابطه سردی نداشته ام. البته این مسئله بستگی به بازیکنانی دارد که شما درباره آن ها صحبت می کنید. ۲۵ بازیکن در لیست تیم وجود دارند و تنها ۱۱ نفر می توانند در ترکیب ثابت به میدان روند. طبیعی است که بعضی از آن ها رابطه نزدیک تری با سرمربی داشته باشند و بعضی دیگر خیر.”

یرزی دودک در جریان پیروزی حماسی لیورپول در فینال لیگ قهرمانان مقابل میلان، از مهره های تاثیرگذار رافائل بنیتس به شمار می رفت.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: