تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ - ۰۱:۴۲ کد مطلب 96066

گواردیولا: تا قهرمانی یک برد دیگر می‌خواهیم

سرمربی بایرن به برتری حریف برلینی در نیمه نخست بازی امشب تیمش اقرار کرد. به گزارش مشرق، در ادامه هفته سی و یکم بوندسلیگا ساعتی پیش بایرن مونیخ موفق شد در خانه هرتا برلین با دو گل آرتورو ویدال و داگلاس کاستا پیروز شود. بعد از پایان این مسابقه پپ گواردیولا گفت:” بازی پرزحمتی بود، بویژه […]

سرمربی بایرن به برتری حریف برلینی در نیمه نخست بازی امشب تیمش اقرار کرد.

به گزارش مشرق، در ادامه هفته سی و یکم بوندسلیگا ساعتی پیش بایرن مونیخ موفق شد در خانه هرتا برلین با دو گل آرتورو ویدال و داگلاس کاستا پیروز شود.

بعد از پایان این مسابقه پپ گواردیولا گفت:” بازی پرزحمتی بود، بویژه نیمه اول خیلی تحت فشار قرار گرفتیم. اما گل نخست که آرتورو ویدال به ثمر رساند برای اعتماد به نفس ما و تسلطمان بر بازی اهمیت بسزایی داشت. بعد از آن اجازه ایجاد فرصت گلزنی به حریف ندادیم و حالا نتیجه و سه امتیاز مال ماست. از امروز فقط به یک برد دیگر نیازداریم تا قهرمانی‌مان قطعی شود. امیدوارم که هفته آینده بازی خوبی به نمایش بگذاریم تا این هدف محقق شود.”

پال داردای نیز گفت:” بازی امروز طوری بود که باید پرحادثه‌تر از این می‌بود. در نیمه نخست ما تیم برتر بودیم، هجومی‌تر از حریف ظاهر شدیم و پاس‌های متعددی از آنها را قطع کردیم. می‌خواستیم در نیمه دوم هم همین روند را ادامه دهیم، اما گل زودهنگام بایرن پیش‌بینی‌هایمان را نقش بر آب کرد و دیگر نتوانستیم فشارمان بر حریف را تداوم بخشیم. با دریافت گل دوم هم همه چیز تمام شد.”

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: