تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ - ۰۱:۵۲ کد مطلب 96068

ترور فرمانده ارشد القاعده در ادلب سوریه+عکس

در ادامه موج ترورها و درگیری های داخلی میان گروههای تروریستی تکفیری فعال در جبهه های مختلف سوریه، دقایقی پیش منابع رسانه ای از وقوع یک انفجار در مقر گروه القاعده (احرارالشام) در شهر بنش استان ادلب (شمال غربی) سوریه خبر داده اند. گروه بین الملل مشرق- در ادامه موج ترورها و درگیری های داخلی میان […]

در ادامه موج ترورها و درگیری های داخلی میان گروههای تروریستی تکفیری فعال در جبهه های مختلف سوریه، دقایقی پیش منابع رسانه ای از وقوع یک انفجار در مقر گروه القاعده (احرارالشام) در شهر بنش استان ادلب (شمال غربی) سوریه خبر داده اند.

گروه بین الملل مشرق- در ادامه موج ترورها و درگیری های داخلی میان گروههای تروریستی تکفیری فعال در جبهه های مختلف سوریه، دقایقی پیش منابع رسانه ای از وقوع یک انفجار در مقر گروه القاعده (احرارالشام) در شهر بنش استان ادلب (شمال غربی) سوریه خبر داده اند.

هلاکت فرمانده ارشد القاعده در ادلب سوریه+عکس

بنابر این گزارش، رسانه های وابسته به گروه احرارالشام این حمله را ناشی از انفجار یک خودروی بمبگذاری شده در مقر این گروه در شهر بنش عنوان و از هلاکت “اسلام ابوحسین” فرمانده ارشد خود به همراه حداقل ۶ تن دیگر از اعضای این گروه وابسته به القاعده خبر داده اند. با گذشت یکسال از اشغال استان ادلب از سوی گروههای تروریستی تکفیری ارتش آزاد و القاعده (ائتلاف جیش الفتح)، درگیری ها و اختلافات داخلی میان آنها به جنگ و ترورهای خونین منجر شده است. فرماندهان و اعضای ارشد دو گروه مذکور اهداف اصلی این حملات بشمار می روند.

هلاکت فرمانده ارشد القاعده در ادلب سوریه+عکس
ترور فرمانده ارشد القاعده در ادلب سوریه+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: