تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ - ۰۲:۱۱ کد مطلب 96073

زیدان: بیل، تفاوت ما با رایووایکانو بود

سرمربی رئال مادرید پس از برگرداندن نتیجه مقابل والسیا گفت که به تیمش افتخار می کند. به گزارش مشرق، حرف های زین الدین زیدان در ادامه می آید: دو چهره رئال مادرید:” بازی بسیار مشکلی بود. ده پانزده دقیقه آغازین خیلی مشکل بود. بد شروع کردیم اما خوب تمام کردیم.” بازگرداندن نتیجه:” مهم بود. شکست […]

سرمربی رئال مادرید پس از برگرداندن نتیجه مقابل والسیا گفت که به تیمش افتخار می کند.

به گزارش مشرق، حرف های زین الدین زیدان در ادامه می آید:

دو چهره رئال مادرید:” بازی بسیار مشکلی بود. ده پانزده دقیقه آغازین خیلی مشکل بود. بد شروع کردیم اما خوب تمام کردیم.”

بازگرداندن نتیجه:” مهم بود. شکست ۲-۰ اسان نیست. نشان دادیم که پس از دریافت گل می توانیم بازی را برگردانیم. صبور بودیم و تفاوت ایجاد کردیم. بازیکنان باکیفیتی داشتیم که تفاوت ایجاد کردند. باید صبور باشیم.”

بنزما:” باید شرایط را برای بازی مقابل سیتی بررسی کنیم. ببینیم چه می شود. باید شرایط را بررسی کنیم. امیدواریم مشکلش جدی نباشد.”

شروع بازی:” ترجیح می دهم در مورد پایان  صحبت کنم. بد شروع کردیم اما خوب تمام کردیم. نمی توان همیشه عالی بود. باید بجنگی و آسان نیست که نتیجه را برای این بازی مشکل برگردانی. کار مشکلی داشتیم. در طول ۹۰ دقیقه بازی مشکلی بود. عالی بودیم و خوشحالیم.”

پرس:” کلیدی بود. یکی از دلایل برگرداندن نتیجه همین بود. فشار آوردیم اما متحد بودیم. حریف دوست داشت که بازی کنیم. از انتهای نیمه اول بهتر شدیم.”

بیل:” خیلی خوشحال است. تفاوت ایجاد کرد. عالی بود. به کمی زمان نیاز داشت. از نظر بدنی روبراه بود. جدا از دو گلش در کار دفاعی و هجومی خوب بود. از نظر هجومی به جلو حرکت کرد. حضورش برای تیم مهم بود. مصدومیت داشت اما عالی بود.”

کریستیانو:”روبراه است. مسلما مقابل سیتی بازی می کند.”

ایسکو:” عالی بود. مثل بقیه بازی را مشکل شروع کرد اما به مرور راه افتادیم. می دانیم که چه توانایی هایی داریم. در نیمه دوم عالی بودیم.”

بازی مشکل مثل سیتی:” بازی آسان وجود ندارد. می دانستیم که بازی مشکلی بود. مشکلاتی داشتیم اما از پس آن بر آمدیم. بازی مقابل سیتی مهم بود. حالا بازی کاملا متفاوتی داریم. ببینیم چه می شود.”

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: