تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ - ۰۳:۲۲ کد مطلب 96092

امدادرسانی هوایی به فوعه و کفریا+عکس

همزمان با موج جدید گلوله بارانهای توپخانه ای شهرهای شیعه نشین و محاصره شده “فوعه و کفریا” واقع در استان ادلب (شمال غربی) سوریه، ساعتی پیش هواپیماهای باری سی ۱۳۰ اقدام به ارسال تدارکات (غذا و دارو) برای مردم محاصره شده کرده اند. گروه بین الملل مشرق- همزمان با موج جدید گلوله بارانهای توپخانه ای شهرهای […]

همزمان با موج جدید گلوله بارانهای توپخانه ای شهرهای شیعه نشین و محاصره شده “فوعه و کفریا” واقع در استان ادلب (شمال غربی) سوریه، ساعتی پیش هواپیماهای باری سی ۱۳۰ اقدام به ارسال تدارکات (غذا و دارو) برای مردم محاصره شده کرده اند.

گروه بین الملل مشرق- همزمان با موج جدید گلوله بارانهای توپخانه ای شهرهای شیعه نشین و محاصره شده “فوعه و کفریا” واقع در استان ادلب (شمال غربی) سوریه، ساعتی پیش هواپیماهای باری سی ۱۳۰ اقدام به ارسال تدارکات (غذا و دارو) برای مردم محاصره شده کرده اند.

امدادرسانی هوایی به فوعه و کفریا+عکس

بنابر این گزارش، در این عملیات بیش از ۳۰ تن مواد غذایی و دارو به وسیله چترهای نجات بر روی این دو شهر رها شده است. گروههای تروریستی تکفیری “ارتش آزاد و القاعده” پس از مشاهده دور جدید امداد رسانی ها به این دو شهر، تلاش کردند تا با شلیک پرحجم آتش توپهای پدافند هوایی هواپیما و تدارکات دارویی ارسال شده برای مردم فوعه و کفریا را در آسمان منهدم کنند که موفق به این امر نشده اند. علی رغم این که طی هفته های اخیر این چهارمین مرحله از ارسال تدارکات برای این دو شهر بود، اما با توجه به جمعیت بیش از ۵۰ هزار نفری آنها نیاز به ارسال منظم و پرحجم تر تدارکات نظامی و غیر نظامی برای ساکنین و مدافعان فوعه و کفریا می باشد.

امدادرسانی هوایی به فوعه و کفریا+عکس
امدادرسانی هوایی به فوعه و کفریا+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: