تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ - ۰۳:۱۲ کد مطلب 96094

هلاکت فرمانده ازبک تبار داعش در حمص سوریه+عکس

در ادامه درگیری ها میان نیروهای ارتش سوریه و گروههای هم پیمان ان با عناصر گروه تروریستی تکفیری داعش در مناطق حاشیه شمالی شهر “تدمر” (پالمیرا) واقع در حاشیه شرقی استان حمص این کشور منابع رسانه ای از هلاکت فرمانده ازبک تبار این گروه خبر داده اند. گروه بین الملل مشرق- در ادامه درگیری ها میان […]

در ادامه درگیری ها میان نیروهای ارتش سوریه و گروههای هم پیمان ان با عناصر گروه تروریستی تکفیری داعش در مناطق حاشیه شمالی شهر “تدمر” (پالمیرا) واقع در حاشیه شرقی استان حمص این کشور منابع رسانه ای از هلاکت فرمانده ازبک تبار این گروه خبر داده اند.

گروه بین الملل مشرق- در ادامه درگیری ها میان نیروهای ارتش سوریه و گروههای هم پیمان ان با عناصر گروه تروریستی تکفیری داعش در مناطق حاشیه شمالی شهر “تدمر” (پالمیرا) واقع در حاشیه شرقی استان حمص این کشور منابع رسانه ای از هلاکت فرمانده ازبک تبار این گروه خبر داده اند.

هلاکت فرمانده ازبک تبار داعش در حمص سوریه+عکس

بنابر این گزارش، “افشین خان عظیم اف” فرمانده ازبک تبار داعش عصر امروز در درگیری با نیروهای ارتش سوریه هدف اصابت گلوله مستقیم تانک قرار گرفته و به هلاکت رسیده است. ارتش سوریه و گروه های هم پیمان آن ماه گذشته موفق به بازپس گیری شهرهای قریتین و تدمر از داعش شده بودند. تلفات داعش در این درگیری ها بیش از ۵۰۰ نفر عنوان شده است. اتباع روسیه و قفقاز نقش موثری در سازمان رزم گروه های رتوریستیتکفیری فعال در سوریه ایفا می کنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: