تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ - ۰۳:۲۴ کد مطلب 96100

گفت و شنود/ غیرت!

به گزارش مشرق، روزنامه کیهان در ستون گفت و شنود شماره امروز خود نوشت: گفت: دولت در سمنان به منتقدان حمله کرده که چرا پیروزی بزرگ برجام را نمی‌بینند؟ گفتم: ولی همین دولتمردان دست‌اندرکار اذعان می‌کنند که برجام تقریباً هیچ دستاوردی نداشته است و می‌گویند در حالی که ایران همه تعهداتش را انجام داده، آمریکا […]

به گزارش مشرق، روزنامه کیهان در ستون گفت و شنود شماره امروز خود نوشت:

گفت: دولت در سمنان به منتقدان حمله کرده که چرا پیروزی بزرگ برجام را نمی‌بینند؟

گفتم: ولی همین دولتمردان دست‌اندرکار اذعان می‌کنند که برجام تقریباً هیچ دستاوردی نداشته است و می‌گویند در حالی که ایران همه تعهداتش را انجام داده، آمریکا به هیچ یک از تعهدات خود عمل نکرده است.

گفت: ایشان گفته است؛ چرا باید توان ایران را دست کم بگیریم؟!

گفتم: باز هم، همین دولتمردان هستند که توان ایران را در حد تولید آبگوشت بزباش معرفی می‌کنند و می‌گویند باید از خارج مدیر وارد کنیم و آمریکا را کدخدا می‌دانند و…!

گفت: خطاب به منتقدان گفته‌اند «غیرت و تعصب دینی شما کجا رفته است»؟!

گفتم: خب! اگر غیرت و تعصب دینی در میان بود که، چوب حراج به تأسیسات هسته‌ای کشورمان نمی‌زدند، در مقابل عهدشکنی آمریکا مقاومت می‌کردند، اجازه چپاول ۲ میلیارد دلار از دارایی‌های مسدود شده را نمی‌دادند و…

گفت: نمردیم و معنی غیرت را هم فهمیدیم! حالا این غیرت مورد نظر آقایان دقیقاً در کجای کار است؟!

گفتم: چه عرض کنم؟!… از شخصی که قرار بود کاری را ظرف ۲ ساعت انجام بدهد ولی چند ساعت از موعد مقررگذشته بود و هنوز هیچ کاری نکرده بود، پرسیدند؛ ساعت چنده؟ و طرف با عصبانیت گفت؛ ساعت به چه دردی می‌خوره؟ آدم باید غیرت داشته باشه!

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: