تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ - ۰۳:۵۰ کد مطلب 96108

قهرمان سابق کشتی آزاد نوجوانان آسیا در بستر بیماری

قهرمان سابق کشتی آزاد نوجوانان جهان که زمانی باعث قهرمانی تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا شده بود اکنون در بستر بیماری با سرطان دست و پنجه نرم می‌کند. به گزارش مشرق، علی بیک‌محمدنژاد که در سال ۱۳۸۲ همراه با تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان در تایوان عنوان قهرمانی را برای کشورمان به ارمغان آورده […]

قهرمان سابق کشتی آزاد نوجوانان جهان که زمانی باعث قهرمانی تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا شده بود اکنون در بستر بیماری با سرطان دست و پنجه نرم می‌کند.

به گزارش مشرق، علی بیک‌محمدنژاد که در سال ۱۳۸۲ همراه با تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان در تایوان عنوان قهرمانی را برای کشورمان به ارمغان آورده بود هم اکنون در بستر بیماری افتاده است و با سرطان دست و پنجه نرم می‌کند.

این کشتی‌گیر که در مسابقات تایوان موفق به کسب مدال طلا شده بود و یکی از ارکان قهرمانی تیم ایران در آن مسابقات بود، اکنون در بیمارستان آتیه به دلیل سرطان غدد لنفاوی بستری است و در بخش مراقبت‌های ویژه در حالت کما به سر می‌برد. این کشتی‌گیر که متولد سال ۱۳۶۵ در تهران است هم‌اکنون نیازمند حمایت‌های مسئولان برای رهایی از بند بیماری است و امیدواریم پیش از اینکه دیر شود مسئولان به فکر بیفتند.

امیر بیک‌محمدنژاد، برادر علی، در این خصوص به فارس گفت: از مردم می‌خواهم که تنها برای علی دعا کنند چراکه او در کما به سر می‌برد و شرایط خوبی ندارد. امیدواریم که با دعای مردم شرایط تنفسی او بهبود پیدا کند تا بتواند شیمی‌درمانی را آغاز کند.

وی درباره شروع بیماری گفت: اسفند ماه گذشته علی ایمپلنت دندان انجام داد که عفونت کرد. بعد از آن دردهای او شروع شد که فکر می‌کردیم به خاطر عفونت دندان است تا اینکه ۱۲ فروردین ماه امسال حالش بد و در بیمارستان آتیه بستری شد. نمونه‌برداری اولیه هم چیزی نشان نداد اما بعد از عمل نمونه‌برداری باز، متوجه بیماری سرطان شدیم. از مردم تنها می‌خواهیم برای سلامتی علی دعا کنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: