تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ - ۰۵:۰۱ کد مطلب 96136

رییس دومای روسیه: آمریکا مانع گفتگوها درسطح بین المللی می شود

رییس دومای روسیه اعلام کرد آمریکا و رژیم های دست نشانده این کشور مانع گفتگوها در سطح بین المللی می شوند و این به رویکرد معمولی این کشورها تبدیل می شود. به گزارش مشرق، «سرگئی ناریشکین،» رییس دومای روسیه روز شنبه در گفتگو با شبکه تلویزیونی «روسیه۱» گفت: روسیه برخلاف آمریکا از رویکرد مذاکره برای […]

رییس دومای روسیه اعلام کرد آمریکا و رژیم های دست نشانده این کشور مانع گفتگوها در سطح بین المللی می شوند و این به رویکرد معمولی این کشورها تبدیل می شود.

به گزارش مشرق، «سرگئی ناریشکین،» رییس دومای روسیه روز شنبه در گفتگو با شبکه تلویزیونی «روسیه۱» گفت: روسیه برخلاف آمریکا از رویکرد مذاکره برای حل مسائل بین المللی و منطقه ای و رفع اختلافات میان کشورها حمایت و برای این منظور تلاش می کند.

رییس دومای روسیه اعلام کرد آمریکا و رژیم های دست نشانده این کشور مانع گفتگوها در سطح بین المللی می شوند و این به رویکرد معمولی این کشورها تبدیل می شود.

رییس دومای روسیه به عنوان نمونه بارزی از تلاش های کشورش برای پیشبرد گفتگوها میان کشورهای جهان، به برگزاری نشست پارلمانی اوراسیا در مسکو اشاره کرد و افزود: ایده برگزاری این نشست بین المللی را وی و رئیس مجلس کره جنوبی مطرح و پیشنهاد کردند.

ناریشکین یادآوری کرد نشست پارلمانی اوراسیا با حضور سران مجالس ۱۹ کشور برگزار شد و تنها یک کشور کم بود تا گروه ۲۰ پارلمانی شود.

وی افزود: در میان شرکت کنندگان در این نشست، نمایندگان کشورهای ایران، اندونزی، فیلیپین، چین، پاکستان و کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا حضور داشتند.

نشست پارلمانی اوراسیا سه شنبه گذشته با حضور سران مجالس ۱۹ کشور از جمله رییس مجلس شورای اسلامی ایران در پایتخت روسیه برگزار شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: