تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ - ۰۵:۱۵ کد مطلب 96142

فراخوان «مقتدا صدر» برای برگزاری تظاهرات

رهبر جریان صدر عراق در بیانیه‎ای عراقی‎ها را به حضور گسترده در تظاهرات روز دوشنبه آینده در اعتراض به تعلیق جلسات پارلمانی فراخواند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، رهبر جریان صدر عراق امروز(شنبه) با صدور بیانیه ای خواستار برگزاری تظاهرات میلیونی در روز دوشنبه آینده شد. «مقتدا صدر» در بیانیه خود خواستار […]

رهبر جریان صدر عراق در بیانیه‎ای عراقی‎ها را به حضور گسترده در تظاهرات روز دوشنبه آینده در اعتراض به تعلیق جلسات پارلمانی فراخواند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، رهبر جریان صدر عراق امروز(شنبه) با صدور بیانیه ای خواستار برگزاری تظاهرات میلیونی در روز دوشنبه آینده شد.

«مقتدا صدر» در بیانیه خود خواستار حضور گسترده مردم عراق در تظاهرات دوشنبه در اعتراض به تعلیق جلسات پارلمانی شد.

به گزارش شبکه تلویزیونی «ال‎بی‎سی»، رهبر جریان صدر عراق این فراخوان را برای فشار به پارلمانی که جلسات خود را به دلیل بحران سیاسی به تعلیق درآورده است، صادر کرد.

«سلیم الجبوری» رئیس برکنار شده پارلمان عراق روز شه شنبه گذشته اعلام کرد که همه نشست‌‎ها و جلسات پارلمان تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمده است.

کشور عراق پس از اقدام نمایندگان پارلمان به برگزاری جلسه جنجالی که منجر به برکناری سلیم الجبوری رئیس پارلمان شده است، وارد یک بحران سیاسی جدی شده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: