تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ - ۱۰:۱۴ کد مطلب 96188

بیشتر انتحاری‌های داعش اهل کجا هستند؟

تروریست‌های سعودی داعش در صدر کسانی هستند که برای انجام عملیات انتحاری آمادگی دارند. به گزارش مشرق، گزارش منتسب به گروه تروریستی داعش نشان می‌دهد که اتباع سعودی در صدر کسانی هستند که تمایل دارند به این گروه تکفیری بپیوندند. همچنین یک فهرست منتسب به داعش نشان داد تعداد تروریست‌های سعودی آماده انجام عملیات تروریستی […]

تروریست‌های سعودی داعش در صدر کسانی هستند که برای انجام عملیات انتحاری آمادگی دارند.

به گزارش مشرق، گزارش منتسب به گروه تروریستی داعش نشان می‌دهد که اتباع سعودی در صدر کسانی هستند که تمایل دارند به این گروه تکفیری بپیوندند.

همچنین یک فهرست منتسب به داعش نشان داد تعداد تروریست‌های سعودی آماده انجام عملیات تروریستی انتحاری به ۵۷۹ نفر می‌رسد و سعودی‌ها از این نظر در صدر قرار دارند.

این فهرست نشان داد تروریست‌های آماده انجام عملیات انتحاری از کشورهای متعددی هستند که در صدر آنها سعودی‌ها و تونسی‌ها قرار دارند. این فهرست به وجود دو تروریست موریتانیایی و یک تروریست مالی در داعش اشاره می‌کند که آماده انجام  عملیات تروریستی است.

بر اساس این فهرست، تروریست‌های سعودی در صدر تروریست‌های آماده انجام عملیات انتحاری قرار دارند که تعداد آنها ۵۷۹ نفر است، پس از آنها تونسی‌ها با ۵۵۹ نفر، مغربی‌ها با ۲۴۰ نفر، ترکیه‌ای‌ها با ۲۱۲ نفر، مصری‌ها با ۱۵۱ نفر و چچنی‌ها با ۱۴۱ نفر در رده‌های بعدی قرار دارند.

بر اساس گزارش المسله، تروریست‌هایی با تابعیت کشورهای اروپایی هم در این فهرست قرار دارند که شامل ۴۹ فرانسوی، ۳۸ آلمانی، ۲۶ انگلیسی، ۱۱ استرالیایی، هفت کانادایی و یک آمریکایی است.

تروریست‌های آفریقایی هم در فهرست کسانی که آماده عملیات انتحاری هستند، به چشم می‌خورند که شامل تروریست‌هایی از موریتانی، مالی، نیجر و بنین است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: