تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ - ۱۰:۰۶ کد مطلب 96192

فاتحان با ۵۰ اثر تازه در نمایشگاه کتاب حاضر می‌شود

انتشارات فاتحان با بیش از ۵۰ عنوان کتاب تازه درحوزه دفاع مقدس به نمایشگاه کتاب می‌آید. همچنین نشستی با عنوان «پیش‌نویس سند چشم‌انداز کتاب دفاع مقدس» از سوی این ناشر در نمایشگاله کتاب برگزار می‌‌شود. به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، سردار علی ناظری، مدیر انتشارات فاتحان درباره نحوه حضور این انتشارات در بیست […]

انتشارات فاتحان با بیش از ۵۰ عنوان کتاب تازه درحوزه دفاع مقدس به نمایشگاه کتاب می‌آید. همچنین نشستی با عنوان «پیش‌نویس سند چشم‌انداز کتاب دفاع مقدس» از سوی این ناشر در نمایشگاله کتاب برگزار می‌‌شود.

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، سردار علی ناظری، مدیر انتشارات فاتحان درباره نحوه حضور این انتشارات در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: این انتشارات ۶۰ عنوان کتاب تازه در حوزه دفاع مقدس را به نمایشگاه کتاب می‌آورد.
 
وی ادامه داد: بیشتر این آثار برای کنگره‌های شهیدان اصناف، شهیدان دانشجو و شهیدان ورزشکار نوشته شده‌اند. افزون بر این، کتاب‌های کنگره‌های سال گذشته این انتشارات را هم در غرفه عرضه می‌کنیم که در مجموع آثار انتشارات فاتحان در غرفه به حدود ۸۰۰ عنوان خواهد رسید.
 
ناشر برگزیده بخش ناشران عمومی سال ۱۳۹۴ با تاکید بر این‌که جلب مخاطبان تازه هدف این انتشارات است، افزود: البته حفظ مخاطب سنتی نیز برای ما اهمیت ویژه‌ای دارد.
 
سردار ناظری همچنین از حضور فرماندهان دوران دفاع مقدس در غرفه انتشارات فاتحان در روز‌های برپایی نمایشگاه کتاب خبر داد و گفت: علاوه بر این، از نویسندگان برتر حوزه دفاع مقدس هم برای حضور در غرفه دعوت کرده‌ایم تا پاسخگوی مخاطبان و نویسندگان جوان حوزه دفاع مقدس باشند.
 
وی درباره دیگر برنامه‌های نشر فاتحان در نمایشگاه کتاب توضیح داد: دو نشست تخصصی با عنوان‌های «دفاع مقدس؛ الگوی اقتصاد مقاومتی» و «پیش‌نویس سند چشم‌انداز کتاب دفاع مقدس» برگزار خواهیم کرد.
 
ناظری اضافه کرد: آیین رونمایی از ۲۵ عنوان کتاب تازه‌نشر سازمان بسیج دانشجویی با حضور نماینده وزارت علوم، رونمایی از ۱۳ عنوان کتاب داستان درباره ورزشکاران شهید و رونمایی از دو عنوان کتاب درباره شهیدان شاخص سال ۱۳۹۴ را با حضور سردار نقدی در برنامه داریم.
*ایبنا

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: