تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ - ۱۲:۳۰ کد مطلب 96225

تدریس زبانهای خارجی در حوزه تهران

معاون آموزشی حوزه علمیه استان تهران از آموزش زبان های خارجی در مدارس این حوزه خبر داد و گفت: برنامه داریم برای توامندسازی طلاب موضوع آموزش زبان های خارجی را در مدارس در دستور کار قرار دهیم. به گزارش مشرق، حجت الاسلام محمدحسین کبیریان گفت: البته در ابتدا مکالمه زبان عربی به طلاب آموزش داده […]

معاون آموزشی حوزه علمیه استان تهران از آموزش زبان های خارجی در مدارس این حوزه خبر داد و گفت: برنامه داریم برای توامندسازی طلاب موضوع آموزش زبان های خارجی را در مدارس در دستور کار قرار دهیم.

به گزارش مشرق، حجت الاسلام محمدحسین کبیریان گفت: البته در ابتدا مکالمه زبان عربی به طلاب آموزش داده می شود.
 
وی افزود: برای آموزش زبان های خارجی در مدارس حوزه علمیه نیازمند زیرساخت های لازم هستیم که درحال تجهیز مدارس به زیرساخت ها در این زمینه هستیم.
 
معاون آموزشی حوزه علمیه استان تهران خاطرنشان کرد: موضوع آموزش زبان های خارجی برای تمامی طلاب شاغل به تحصیل در مدارس این حوزه اجرایی خواهد شد.
 
کبیریان تاکید کرد: پس از اجرایی سازی آموزش مکالمه زبان عربی برنامه داریم آموزش زبان انگلیسی را نیز در مدارس این حوزه اجرا کنیم.
 
وی گفت: امیدواریم با تامین زیرساخت های لازم از آغاز سال تحصیلی ۹۶-۹۵ موضوع تدریس زبان های خارجی از جمله زبان عربی در مدارس این حوزه عملیاتی شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: