تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ - ۱۳:۳۲ کد مطلب 96275

تصاویر/ مدافع پرسپولیس اسیر تیر غیب شد

مدافع کروات پرسپولیسی ها که از سنگ پرانی ها ابتدای بازی جان سالم به در برده بود در اواسط نیمه دوم و در برخوردی با یکی از بازیکنان حریف از ناحیه سر دچار آسیب دیدگی شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، اتفاقات عجیب ابتدای بازی تیم های پرسپولیس و استقلال اهواز چند بازیکن سرخ پوشان را […]

مدافع کروات پرسپولیسی ها که از سنگ پرانی ها ابتدای بازی جان سالم به در برده بود در اواسط نیمه دوم و در برخوردی با یکی از بازیکنان حریف از ناحیه سر دچار آسیب دیدگی شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، اتفاقات عجیب ابتدای بازی تیم های پرسپولیس و استقلال اهواز چند بازیکن سرخ پوشان را دچار مصدومیت هایی کرد اما یکی از این بازیکنان که از سنگ پرانی های ابتدای بازی جان سالم به در برده بود لوکا ماریچ، مدافع کروات سرخ پوشان بود که از اتفاقات موجود گزندی ندید و بازی را به به سلامت آغاز کرد. 

اما در نیمه دوم و در اواسط نیمه بود که طی یک درگیری بر توپ، این مدافع با بازیکن استقلال اهواز برخورد داشت و از ناحیه سر دچار آسیب دیدگی شدید شد و بالاجبار پس از بانداز زخم خود به بازی ادامه داد. دیداری که حواشی بسیاری را در خود داشت و با مصدومیت بسیاری از هواداران حاضر در ورزشگاه به پایان رسید.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: