تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ - ۱۵:۱۲ کد مطلب 96390

برافراشته شدن پرچم داعش در بحرین+عکس

فعالان رسانه ای بحرینی تصاویری از برافراشته شدن پرچم رسمی گروه تروریستی تکفیری داعش در تجمع گروهی از حامیان دربار آل خلیفه در جزیره بحرین منتشر کرده اند. گروه بین الملل مشرق- فعالان رسانه ای بحرینی تصاویری از برافراشته شدن پرچم رسمی گروه تروریستی تکفیری داعش در تجمع گروهی از حامیان دربار آل خلیفه در جزیره […]

فعالان رسانه ای بحرینی تصاویری از برافراشته شدن پرچم رسمی گروه تروریستی تکفیری داعش در تجمع گروهی از حامیان دربار آل خلیفه در جزیره بحرین منتشر کرده اند.

گروه بین الملل مشرق- فعالان رسانه ای بحرینی تصاویری از برافراشته شدن پرچم رسمی گروه تروریستی تکفیری داعش در تجمع گروهی از حامیان دربار آل خلیفه در جزیره بحرین منتشر کرده اند.

برافراشته شدن پرچم داعش در بحرین+عکس

بنابر این گزارش، تصویر مذکور متعلق به تجمع میلیونی! حامیان دربار پادشاهی آل خلیفه برای حمایت از شورشهای تروریستی در سوریه تحت عنوان “جمعه حمایت از انقلاب سوریه!” با مشارکت گروهی از نمایندگان دربار پادشاهی جزیره بحرین در پارلمان این منطقه صورت گرفته و طی آن پرچم گروههای تروریستی تکفیری القاعده، داعش و ارتش آزاد بصورت علنی در مرکز شهر منامه برافراشته شد. لازم به ذکر است که جزیره بحرین دارای بافت مذهبی بیش از ۹۵ درصدی شیعه بوده اما حکومت آل خلیفه با کمک ارتش عربستان سعودی اقدام به سرکوب مردم و محدود سازی آزادی های مذهبی انها کرده است. از ابتدای بحران در سوریه صدها تن از تکفیریهای بحرین به گروههای القاعده و داعش پیوسته اند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: