تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ - ۱۵:۴۱ کد مطلب 96412

افزایش تدابیر امنیتی در مسجدالاقصی

درپی رسیدن تعطیلات عید پاک و حضور یهودیان در مسجدالاقصی، تدابیر امنیتی در شهر قدس افزایش یافته و همچنین فعالیت گروه «زنان دیوار» ممنوع شده است.  به گزارش مشرق، پلیس رژیم صهیونیستی در ایام تعطیلات عید پاک یهودیان، امروز (یکشنبه) تدابیر امنیتی را در شهر قدس بطرز بی‌سابقه‌ای افزایش داد. به نوشته وبگاه صهیونیستی «عاروتص […]

درپی رسیدن تعطیلات عید پاک و حضور یهودیان در مسجدالاقصی، تدابیر امنیتی در شهر قدس افزایش یافته و همچنین فعالیت گروه «زنان دیوار» ممنوع شده است.

 به گزارش مشرق، پلیس رژیم صهیونیستی در ایام تعطیلات عید پاک یهودیان، امروز (یکشنبه) تدابیر امنیتی را در شهر قدس بطرز بی‌سابقه‌ای افزایش داد.

به نوشته وبگاه صهیونیستی «عاروتص شوع» پلیس اعلام کرد که بازدیدکنندگان صهیونیست فقط می‌توانند تا ساعت یازده صبح امروز در محوطه مسجدالاقصی حضور پیدا کنند.

گفته می‌شود که پلیس صهیونیستی تشدید تدابیر امنیتی را درپی هراس از هرگونه ناآرامی و خشونتی میان فلسطینیان و یهودیانی که برای حضور در مسجدالاقصی آمده‌اند، بیان کرد.

تا کنون پنج صهیونیست به دلیل ایجاد ناامنی و ناآرامی در محوطه مسجدالاقصی دستگیر شده‌اند. حدود ۳۵۰۰ افسر پلیس طی ایام تعطیلات در سراسر شهر قدس به گشت‌زنی مشغول شده و چهره این شهر را کاملا امنیتی و جنگی کرده‌اند.

نیروهای امنیتی صهیونیستی همچنین اعلام کردند که از فعالیت گروه فمینیستی «زنان دیوار» در مسجدالاقصی و در ایام تعطیلات عید پاک جلوگیری می‌کند.

زنان دیوار گروه چندفرقه‌ای فمینیستی مستقر در اراضی اشغالی هستند که هدف خود را دفاع از حق زنان اسرائیلی برای دعا کردن در دیوار غربی اعلام کرده اند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: