تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ - ۱۱:۴۹ کد مطلب 96436

دانشجویان در نامه‌ای: آقای اوباما! با سایر کاندیداهایتان در مراسم طبس شرکت کنید

جمعی از دانشجویان بسیجی در نامه‌ای سرگشاده، از اشتیاق خود برای دیدار با اوباما در صحرای طبس خبر دادند و نوشتند: فقط موشک‌های ما نیست که خواب را از چشم شما برده است، بلکه باید از شن‌های کویرهای ایران هم وحشت داشته باشید.

به گزارش میدان۷۲، جمعی از دانشجویان بسیجی در نامه‌ای سرگشاده از اشتیاق خود برای دیدار با اوباما در صحرای طبس خبر دادند.

 

این نامه ساعت ۱۱ امروز توسط دانشجویان بسیجی به دفتر منافع آمریکا تحویل داده شد.

 

متن نامه بدین شرح است:

به نام خدایی که از همه قدرتهای دنیا قدرتمندتر است
جناب اقای باراک اوباما
ریاست جمهور ایالات متحده آمریکا

نمی دانیم جنابعالی تا چه میزان با تاریخ معاصر آمریکا آشنایی دارید؟ شما بدون در نظر گرفتن لابی های صهیونیستی مانند آیپاک (AIPAC ) نفر اول آمریکا هستید لذا باید به اسناد پنتاگون و سازمان سیا به راحتی دسترسی داشته باشید!
منظور ما اسناد مربوط به دستگیری جاسوسان مستقر در سفارتخانه شما در تهران که پس از تصرف آن توسط دانشجویان پیرو خط امام خمینی (ره) در تاریخ ۱۳ آبان ۱۳۵۸ (برابر با ۴ نوامبر ۱۹۷۹ ) هزاران برگ سند از عملیاتهای جاسوسی و دخالت دولت شما در ایران افشا گردید؛ همان ماجرایی که برای تحریف آن فیلم آرگو در کشور شما ساخته شد و در اقدامی کاملا سیاسی توسط همسر شما خانم میشل اوباما به عنوان بانوی اول آمریکا جایزه اسکار به آن اهدا گردید.

اما شما به خوبی می دانید این همه ماجرا نیست، غرور توهم ابرقدرت بودن آمریکا باعث گردید دولتمردان کشورتان تصمیم بگیرند برای آزادی جاسوسان خود اقدام به انجام عملیات نظامی در خاک کشور ما نمایند در  تاریخ ۵ اردیبهشت ۱۳۵۹ ( ۲۴ آوریل ۱۹۸۰ ) ۸ فروند بالگرد سی اچ – ۵۳ و ۶ فروند هواپیمای C – 130 به همراه تعدادی کماندو که از مدتها قبل آموزشهای لازم را دیده بودند از روی ناو هواپیمابر یو اس اس نیمتیز عملیاتی را آغاز می نمایند تا ابهت فرو ریخته آمریکا به واسطه پیروزی انقلاب اسلامی ایران را بازسازی نمایند اما غافل از آن بودند که به تعبیر امام خمینی رضوان الله تعالی علیه « شنها مامور خدا بودند » تا در صحرای طبس نیروهای متجاوز شما را به آتش کشند و این چیزی نبود جز وعده خداوند در دفاع از مظلومان در مقابل زور گویان.

ما ایرانی ها همه ساله در سالگرد این حادثه در صحرای طبس گرد هم می آییم تا ضمن تجدید حاطره این پیروزی بزرگ به یاد آوریم که وعده خداوند دفاع از مظلومان در مقابل زورگویان است.

« استفاده از گزینه های روی میز بر علیه ایران» مدتهاست بخشی از ادبیات سیاسی شما و دولتمردان آمریکا گردیده است؛ اخیرا نیز تهدید ایران به بخشی جدا نشدنی از تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای ریاست جمهوری کشور آمریکا تبدیل شده است.
ظاهرا سیاستمداران آمریکایی همه گرفتار مشکل درس نیاموختن از تاریخ هستند لذا برای آنکه جنابعالی در مدت باقی مانده از دوران ریاست جمهوری خود و رییس جمهور آینده دولت آمریکا دچار شکست و سرافکندگی سی و نهمین رییس جمهور آمریکا یعنی آقای جیمی کارتر نشوید، از شما دعوت می شود در معیت سایر کاندیداهای انتخابات آینده ریاست جمهوری کشورتان در مراسم ۵ اردیبهشت ( ۲۴ آوریل ) که در محل شکست نیروهای متجاوز ارتش کشورتان در صحرای طبس برگزار می گردد، شرکت فرمایید تا به چشم خود سرنوشت گزینه های روی میزتان را ببینید و بدانید که فقط موشک های ما نیست که خواب را از چشم شما برده است بلکه باید از شنهای کویرهای ایران هم وحشت داشته باشید .

آقای اوباما ۲۴ آوریل مشتاقانه منتظر حضور شما در صحرای طبس هستیم.

 

منبع : خبرگزاری دانشجو

 

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: