تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ - ۱۶:۱۴ کد مطلب 96439

خداداد عزیزی: دوپینگ می کردم!

خداد عزیزی، ستاره سالهای نه چندان دور فوتبال ایران که هرازگاهی با اظهارات جنجالی اش مورد توجه عموم قرار می گیرد این بار ماجرای دوپینگش در آخرین سالهای فوتبالش را مطرح کرده است. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از افکار، خداداد عزیزی، ستاره سابق تیم ملی که همه او را با گل دیدنی اش […]

خداد عزیزی، ستاره سالهای نه چندان دور فوتبال ایران که هرازگاهی با اظهارات جنجالی اش مورد توجه عموم قرار می گیرد این بار ماجرای دوپینگش در آخرین سالهای فوتبالش را مطرح کرده است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از افکار، خداداد عزیزی، ستاره سابق تیم ملی که همه او را با گل دیدنی اش به استرالیا به خاطر می آورند در گفتگویی جنجالی از ۵ بار دوپینگ خود در زمان بازیگری خبر داده است.

خداداد عزیزی در این گفتگو اعلام کرده است در زمان حضورش در راه آهن و به دلیل کمردرد، کادرپزشکی و فنی این تیم در ۵ دیدار او را مجبور به تزریق کورتون کرده اند که جزو داروهای ممنوعه و دوپینگ محسوب می شود کرده اند: من در دوران بازیگری حتی قرص و ویتامین هم استفاده نمی کردم اما زمانی که در راه آهن بودم به دلیل کمردرد آقایان مرا مجبور به استفاده از این مواد کردند.

وی ادامه داده است: مجبورم کردند به خاطر کمردردم در پنج بازی متوالی آمپول کورتون تزریق کنم که جزو لیست داروهای ممنوعه بود.

خداداد عزیزی البته در پایان این مصاحبه اعلام کرده است در دوران مربیگری مانع از تکرار این اتفاق برای بازیکنانش شده است: یک بار در باشگاهی که کار می کردم دکتر تیم خواست به یکی از بازیکنان مصدوم آمپول کورتون تزریق کند که نگذاشتم. تا زمانی که من در استقلال اهواز بودم چنین قضیه ای رخ نداد و معتقدم این تیم به خاطر بار فنی خوبی که دارد به این نتایج رسیده است اما باز هم می گویم چون الان با آنها نیستم نمی دانم بر سر بازیکنان در استقلال اهواز چه می آید.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: