تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ - ۱۸:۲۹ کد مطلب 96524

کوثری: تجهیزات سامانه اس۳۰۰ به تدریج وارد کشور می‌شود

رئیس کمیته دفاعی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: طبق برنامه‌ریزی، قطعات اس ۳۰۰ قسمت به قسمت به ایران ارسال می‌شود. به گزارش مشرق،  “اسماعیل کوثری” نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تأیید موضوعات مطرح شده درباره تحویل تدریجی قطعات و تجهیزات سامانه دفاعی اس۳۰۰ از سوی روسیه به ایران گفت: بر اساس قرارداد […]

رئیس کمیته دفاعی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: طبق برنامه‌ریزی، قطعات اس ۳۰۰ قسمت به قسمت به ایران ارسال می‌شود.

به گزارش مشرق،  “اسماعیل کوثری” نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تأیید موضوعات مطرح شده درباره تحویل تدریجی قطعات و تجهیزات سامانه دفاعی اس۳۰۰ از سوی روسیه به ایران گفت: بر اساس قرارداد و توافق صورت گرفته میان ایران و روسیه، قرار است که تجهیزات این سامانه به مرور زمان به داخل کشور منتقل شود.

وی ادامه داد: طبق برنامه‌ریزی مربوطه، قطعات اس ۳۰۰، قسمت به قسمت به ایران ارسال می شود و قطعات آن از جمله موشک ها، سکوها و رادارها به تدریج به کشور انتقال می‌یابد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: تاکنون بخشی از تجهیزات و قطعات سامانه دفاعی اس۳۰۰ به ایران منتقل شده و بخش دیگری از آن هم به تدریج وارد کشور می شود که این مسئله به این دلیل است که نمی توان حجم زیادی از تجهیزات را به یکباره وارد کشور کرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: