تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ - ۱۸:۲۸ کد مطلب 96527

شهادت در اوج جوانی برای دفاع از حق

تکرار شانزدهمین قسمت برنامه «ملازمان حرم»، گفت وگو با همسر شهید سید مهدی موسوی، یکشنبه ۵ اردیبهشت از شبکه افق پخش می شود. به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، شهید سید مهدی موسوی کارشناس ارشد سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان و از بسیجیان فعال سپاه ناحیه امام حسین(ع) بود که حدود دو […]

تکرار شانزدهمین قسمت برنامه «ملازمان حرم»، گفت وگو با همسر شهید سید مهدی موسوی، یکشنبه ۵ اردیبهشت از شبکه افق پخش می شود.

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، شهید سید مهدی موسوی کارشناس ارشد سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان و از بسیجیان فعال سپاه ناحیه امام حسین(ع) بود که حدود دو سال پیش در راه دفاع از حرم حضرت زینب(س) و در مبارزه با گروه های تکفیری به فیض شهادت نائل آمد.

او علاوه بر این جانشین حوزه مقاومت بسیج ۱۰ شهری نیز بود که طی درگیری با اشرار و ایادی استکبار جهانی شهید شد.

سید مهدی در هنگام شهادت ۳۰ سال سن داشت و در اوج جوانی، جانش را فدای اسلام ناب و مبارزه با تکفیری هایی کرد که آبروی اسلام را هدف قرار داده اند.

شهره پیرانی همسر شهید رضایی نژاد اجرای این برنامه را بر عهده دارد.

تکرار قسمت شانزدهم مجموعه «ملازمان حرم» کاری از تلویزیون اینترنتی نصر، به تهیه کنندگی سید هاشم موسوی با حضور خانم اسما سادات موسوی همسر این شهید گرانقدر، یکشنبه این هفته شبکه افق پخش می شود.

پخش این برنامه در ساعت ۲۲ روز یکشنبه پنجم اردیبهشت ماه خواهد بود و ساعات ۱۲ و ۱۵,۳۰ روز دوشنبه هم برای بازپخش آن در نظر گرفته شده اند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: