تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ - ۱۹:۴۴ کد مطلب 96562

اندروید N برای اکسپریا z3 منتشر شد

جدیدترین نسخه اندروید فعلا با نام Android N شناخته می شود و نام رسمی آن همزمان با معرفی نسخه نهایی این نسخه از اندروید در کنفرانس Google I/O اعلام خواهد شد. این نسخه که در حال حاضر در نسخه دوم پیش نمایش قرار دارد چندی پیش توسط گوگل معرفی شد و فعلا در مراحل آزمایشی […]

جدیدترین نسخه اندروید فعلا با نام Android N شناخته می شود و نام رسمی آن همزمان با معرفی نسخه نهایی این نسخه از اندروید در کنفرانس Google I/O اعلام خواهد شد. این نسخه که در حال حاضر در نسخه دوم پیش نمایش قرار دارد چندی پیش توسط گوگل معرفی شد و فعلا در مراحل آزمایشی قرار دارد.

 به گزارش مشرق، مطابق همیشه نسخه پیشنمایش سیستم عامل فوق برای دستگاه های نکسوسی گوگل از جمله Nexus 6 ،Nexus 5X ،Nexus 6P ،Nexus 9 ،Nexus Player و Pixel C در دسترس قرار گرفت تا توسعه دهندگان و دوست داران اندروید ۷ بتوانند نسخه آزمایشی اندروید N را تجربه کنند. اما علاوه بر گوگل نکسوس، حال کاربران گوشی محبوب Sony Xperia Z3 با نام مدل های D6603 یا D6653 نیز می توانند نسخه آزمایشی Android N را دریافت کنند. گفتنی است این نسخه فعلا در حالت آزمایشی بوده و دارای مشکلات و باگ های فراوانی است.

منبع: تراشه

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: