تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ - ۲۰:۲۶ کد مطلب 96582

مظلومی اظهارات منتشر شده از قول خود را تکذیب کرد

سرمربی تیم فوتبال استقلال اظهارات منتشر شده منتسب به خود در یکی از روزنامه‌های ورزشی را تکذیب کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، پرویز مظلومی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، با تکذیب اظهارات منتسب به خودش در یکی از روزنامه‌های ورزشی، گفت: متاسفانه نقل قولی از جانب من منتشر شده که در مورد مقایسه […]

سرمربی تیم فوتبال استقلال اظهارات منتشر شده منتسب به خود در یکی از روزنامه‌های ورزشی را تکذیب کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، پرویز مظلومی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، با تکذیب اظهارات منتسب به خودش در یکی از روزنامه‌های ورزشی، گفت: متاسفانه نقل قولی از جانب من منتشر شده که در مورد مقایسه با یکی از سرمربیان گذشته استقلال است و باید بگویم که بنده این اظهارات را انجام نداده ام و از دیدن این مطلب متعجب شده ام.
وی در پایان افزود: پس از دیدار با فولاد هرگز چنین صحبتی انجام نداده ام و از دوستان و سروران رسانه ای تقاضا دارم تا پایان فصل و انجام مسابقات باقی مانده، به من اجازه دهند تا صحبت هایم تنها در نشست های خبری قبل و بعد از بازی باشد. خواهش من از دوستان رسانه ای، این است که اجازه دهند تمرکزم روی بازی ها باشد و بدون تردید پس از پایان فصل، با همه وجود در خدمت اصحاب محترم رسانه خواهم بود. کلیه اصحاب محترم رسانه، عزیز و محترم هستند اما امیدوارم تا پایان فصل، به استقلال کمک کنند و اجازه حاشیه سازی ندهند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: