تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ - ۲۱:۱۴ کد مطلب 96614

برخورد سمند با گاردریل مصدومیت امام جمعه جلفا را به همراه داشت + عکس

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان شرقی گفت: دقایقی پیش بدنبال برخورد خودروی سواری سمند با گاردریل در جاده مرند ـ جلفا، امام جمعه محترم شهرستان جلفا دچار مصدومیت شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، حبیب حسینقلی‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: دقایقی پیش ساعت ۱۶:۱۵ امروز […]

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان شرقی گفت: دقایقی پیش بدنبال برخورد خودروی سواری سمند با گاردریل در جاده مرند ـ جلفا، امام جمعه محترم شهرستان جلفا دچار مصدومیت شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، حبیب حسینقلی‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: دقایقی پیش ساعت ۱۶:۱۵ امروز یکشنبه پنجم اردیبهشت در جاده مرند-جلفا، حوالی دره دیز، برخورد خودرو سواری سمند با گاردریل کنار جاده, مصدومیت یک تن را به همراه داشت.

وی ادامه داد: با اعلام این حادثه به اپراتوری فوریت‌های پزشکی شهرستان مرند، پایگاه اورژانس ۱۱۵ ، عریان تپه به محل حادثه اعزام شد و تکنسینهای اعزامی مصدومیت یک تن را که امام جمعه محترم شهرستان جلفا بود و دچار آسیب در ناحیه سینه و کتف شده بود و پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی، به بیمارستان مرند انتقال دادند .

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان شرقی ادامه داد: حال عمومی ایشان مناسب است و اقدامات تکمیلی درمانی در بیمارستان مرند انجام خواهد گرفت.

حسینقلی‌زاده بیان کرد: کمربند ایمنی عامل اصلی نگه دارنده در حوادث ترافیکی از برخورد و صدمه نقاط حیاتی بدن, یعنی سر و سینه است و در واژگونی‌های خودرو با بستن کمربند ایمنی این صدمات کاهش می‌یابد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: