تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ - ۲۱:۱۵ کد مطلب 96643

سندرز: برای رئیس‌جمهور نشدن ترامپ، هر کاری بتوانم می‌کنم

نامزد دموکرات انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا و رقیب کلینتون، ضمن تکرار مخالفتش با مواضع نامزد پیشتاز جمهوریخواه گفت که هرکاری بتواند برای رئیس‌جمهور نشدن دونالد ترامپ انجام خواهد داد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در یک مصاحبه به سوالات یک رسانه‌ آمریکایی درباره انتخابات ۲۰۱۶ پاسخ داد. «برنی سندرز» نامزد دموکرات […]

نامزد دموکرات انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا و رقیب کلینتون، ضمن تکرار مخالفتش با مواضع نامزد پیشتاز جمهوریخواه گفت که هرکاری بتواند برای رئیس‌جمهور نشدن دونالد ترامپ انجام خواهد داد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در یک مصاحبه به سوالات یک رسانه‌ آمریکایی درباره انتخابات ۲۰۱۶ پاسخ داد.

«برنی سندرز» نامزد دموکرات انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا و رقیب هیلاری کلینتون با برنامه «در پیشگاه ملت» شبکه ان‌بی‌سی مصاحبه‌ای ترتیب داد.

او که بارها مخالفتش را با مواضع دونالد ترامپ اعلام کرده، در پاسخ به سوالی درباره نامزد پیشتاز جمهوریخواه انتخابات ۲۰۱۶ گفت که «هر کاری که بتوانم انجام می‌دهم تا مطمئن شوم ترامپ به عنوان رئیس‌جمهور انتخاب نشود».

سندرز همچنین تاکید کرد آنچه او و هیلاری کلینتون را متحد می‌کند، این اعتقاد است که ریاست جمهوری «دونالد ترامپ فاجعه خواهد بود».

رقیب کلینتون با اشاره به نتایج اخیر رقابت‌های درون حزبی دموکرات‌ها که با شکست او همراه شد، تاکید کرد که او به این دلیل که «افراد فقیر در آمریکا رای نمی‌دهند»، شکست خورده است.

سندرز همچنین با تشکر از حمایت‌ها و تلاش‌های جوانان آمریکایی حامی او در انتخابات تاکید کرد اگر هم در انتها او نتواند به عنوان نامزد نهایی دموکرات‌ها شود، به جوانان «بسیار افتخار» می‌کند.

سناتور آمریکایی که خود را سوسیالیست دموکرات می‌خواند، به موضوع همه‌پرسی درباره جدایی انگلیس از اتحادیه اروپا اشاره کرد.

سندرز گفت: «اتحادیه اروپا یک نهاد و سازمان بسیار بسیار مهمی است اما در نهایت این مردم بریتانیا هستند که باید تصمیم خودشان را (درباره خروج و یا باقی ماندن در اتحادیه اروپا) اتخاذ کنند».

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: