تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ - ۲۲:۳۶ کد مطلب 96665

توصیه رئیس تربیت بدنی نیروهای مسلح به پولادی

به گزارش پایگاه ۵۹۸، سردار مهرعلی باران چشمه رئیس سازمان تربیت بدنی نیروهای مسلح با اشاره به آخرین وضعیت قوانین سرباز قهرمان گفت: تاکنون تغییراتی در اصل قوانین سرباز قهرمان و قوانین اجرایی صورت نگرفته و تنها بحثی که در این روزها به وجود آمده، استفاده از بازیکنان فوتبالیستی که کارت پایان خدمت آنها ابطال […]

به گزارش پایگاه ۵۹۸، سردار مهرعلی باران چشمه رئیس سازمان تربیت بدنی نیروهای مسلح با اشاره به آخرین وضعیت قوانین سرباز قهرمان گفت: تاکنون تغییراتی در اصل قوانین سرباز قهرمان و قوانین اجرایی صورت نگرفته و تنها بحثی که در این روزها به وجود آمده، استفاده از بازیکنان فوتبالیستی که کارت پایان خدمت آنها ابطال شده، در تیم ملی است که طی هماهنگی های انجام شده تیم ملی می تواند از برخی فوتبالیست های سرباز، استفاده کند و دیگر فوتبالیست ها نیز تا نیمه اول سال ۹۵ سربازی آنها به اتمام می رسد.

رئیس سازمان تربیت بدنی نیروهای مسلح درباره آخرین وضعیت مهرداد پولادی که بعد از پایان مسابقات جام ملت های آسیا به کشور بازنگشت، عنوان کرد: آن چیزی که در سال گذشته از طرف فدراسیون فوتبال و خانواده پولادی اعلام شد، این بود که تا آخر تیرماه پولادی با تیم قطری قرارداد دارد و بعد از اتمام این تاریخ بازمی گردد و مسئولیت برنگشتن پولادی بعد از پایان قرارداد به عهده خودش است و با وی مانند دیگر سربازان برخورد می شود؛ به عنوان مسئول تربیت بدنی نیروهای مسلح به پولادی توصیه می کنم بعد اتمام قرارداد به کشور بازگردد و وضعیت سربازی خود را مشخص کند.

وی در رابطه با اجلاس کشورهای آسیایی عضو سیزم که در هفته گذشته در کشور اندونزی برگزار شد، گفت: چهارمین اجلاس کشورهای آسیایی عضو سیزم با حضور ۱۹ کشور برگزار شد که برای اولین بار مسئولیت این اجلاس بر عهده ایران بود؛ این اجلاس دستاوردهای خوبی را به همراه داشت که از جمله آن ها می توان به میزبانی کشور چین به عنوان برای هفتمین دوره مسابقات نظامیان جهان اشاره کرد که از هفتم اردیبهشت ماه به طور رسمی اعلام می شود.

سومین دوره مسابقات دانشجویان دانشگاه های نظامی با میزبانی اندونزی  

رئیس سازمان تربیت بدنی نیروهای مسلح عنوان کرد: در سال ۲۰۱۷ میلادی (بهمن ماه) دومین دوره مسابقات جام جهانی در کشورعمان برگزار می شود و کشورهای ایران، بحرین، سوریه و قطر به دبیرخانه مرکزی سیزم معرفی شده اند تا به عنوان نماینده قاره آسیا به طور مستقیم در سیزم حضور یابند.

وی با اشاره به مصوبه های اجلاس کشورهای آسیایی (سیزم) افزود: کشور اندونزی میزبانی سومین دوره مسابقات دانشجویان دانشگاه های نظامی را برعهده گرفت و تصویب شد کشورهای عضو سیزم نیز در برگزاری این مسابقات مشارکت کنند و همه کشورهای دنیا می توانند در این رویداد بزرگ شرکت کنند.

کنگره اجلاسیه علمی ورزشی نیروهای مسلح در سال ۲۰۱۷ برگزار می شود

سردار باران چشمه با بیان اینکه کشورهای آسیایی در انجمن های ورزشی و کمیته های ورزشی سیزم نسبت به کشورهای دیگر قاره ها ضعیف تر عمل کرده اند و در اجلاسیه مصوب شد تا در برنامه های سیزم فعال تر حضور یابند، تصریح کرد: کنگره اجلاسیه علمی ورزشی نیروهای مسلح در سال ۲۰۱۷ برگزار می شود. از دیگر مصوبه های اجلاسیه کشورهای آسیایی می توان به انتخاب کشور اندونزی به عنوان مرکز توسعه آموزش قاره آسیا اشاره کرد و مقرر شد دوره های آموزشی، مربیگری و داوری در این کشور برگزار شود.

وی با عنوان اینکه کمک به کشورهای ناتوان جهت حضور در مسابقات سیزم مانند کشورهای افغانستان و سوریه از دیگر مصوبه های اجلاسیه است اظهار داشت: مقرر شد کشورهای آسیایی عضو سیزم در تصمیمات کلان مشارکت کنند و تمام کشورهای عربی علی رغم اینکه از آنها انتظار نداشتیم، اما همکاری های لازم را برای برگزاری اجلاسیه انجام دادند.

رئیس سازمان تربیت بدنی نیروهای مسلح با اشاره به مجمع عمومی کشورهای عضو سیزم بیان کرد: هفتاد ویکمین مجمع کشورهای عضو سیزم از پنجم اردیبهشت ماه به میزبانی کشور استونی برگزار می شود و بنده هم به عنوان مسئول سیزم قاره آسیا در این مجمع حاضر می شوم.

سردار باران چشمه با اشاره به نامگذاری سال ۹۵ به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از سوی رهبر معظم انقلاب عنوان کرد: باتوجه به نامگذاری امسال، در حوزه ورزش جلساتی با مسئولین نیروهای مسلح برگزار کردیم و تصمیم گرفتیم در بحث ورزش همگانی، توسعه ورزش قهرمانی، آزمون های آمادگی جسمانی، حوزه رقابت های حرفه ای، قهرمانی با مشارکت بیشتر وارد عمل شویم و ورزش های صبحگاهی و همگانی را با حضور بیشتر کارکنان، فرماندهان و مسئولین برگزار کنیم.

فعالیت های ورزشی نیروهای مسلح در جهت تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب است

رئیس سازمان تربیت بدنی نیروهای مسلح با بیان اینکه برنامه های ویژه و جشنواره های ورزشی در سال ۹۵ برای دانشجویان افسری و سربازان تدارک دیده ایم، یادآور شد: مجموعه فعالیت های ورزشی نیروهای مسلح در جهت تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب افزایش و ارتقا توان ارزیابی شده است.

سردار باران چشمه با اشاره به حوزه ورزش قهرمانی خاطرنشان کرد: باشگاه ها و تیم های ورزشی سازماندهی شده تا بتوانیم با قدرت در رقابت های قهرمانی کشور و رویدادهای جهانی حاضر شویم.

منبع:بسیج پرس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: