تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ - ۲۳:۰۷ کد مطلب 96686

توضیحات بنگر در مورد خبر درگیری اش با شیث رضایی سر مزار اولادی

مدافع پرسپولیس خبر درگیری با شیث رضایی را تکذیب کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، در حالی که خبرهایی مبنی بر درگیری محسن بنگر و شیث رضایی سر مزار مهرداد اولادی منتشر شده بود، مدافع تیم پرسپولیس این خبر را تکذیب کرد. وی در این مورد در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: واقعا متاسفم واسه […]

مدافع پرسپولیس خبر درگیری با شیث رضایی را تکذیب کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، در حالی که خبرهایی مبنی بر درگیری محسن بنگر و شیث رضایی سر مزار مهرداد اولادی منتشر شده بود، مدافع تیم پرسپولیس این خبر را تکذیب کرد. وی در این مورد در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت:

واقعا متاسفم واسه یه عده، واسه اینکه کاسبیشون بگیره حاشیه درست می کنن. من و شیث از یک استانیم. منم خیلی فوتبالش رو دوست داشتم ولی نخواست ادامه بده. دیروز هم بغلش کردم تسلیت بهش گفتم، براش آرزوی سلامتی کردم. بعدهم اومدیم آخه آدم مریض واسه چی من باید با همشهریم درگیر شم. بازم متاسفم براتون. شیث یه دوست خوبه برام.

برخی از سایت ها در مورد این اتفاق نوشته بودند که یکی از ستاره‌های فعلی فوتبال ایران پس از مشاهده بازیکن اسبق پرسپولیس به سمت وی حمله‌ور شد و با حالت عصبانیت گفت: “تو باعث و بانی بسیاری از اتفاقات تلخ زندگی مهرداد بودی!”

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: