تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۰۰:۱۸ کد مطلب 96745

گل‌محمدی: دوست دارم دست بازیکنانم را ببوسم

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت:از دیدن چهره‌های خسته‌شان در رختکن خجالت زده شدم. وقتی دیدم بازیکنانم با این تمرکز و توجه بازی کردند. از هیچ کدامشان ناراضی نیستم. به گزارش مشرق، یحیی گل‌محمدی پس از تساوی یک بر یک مقابل صبای قم در نشست خبری گفت: بازی جان دار و خوبی را شاهد […]

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت:از دیدن چهره‌های خسته‌شان در رختکن خجالت زده شدم. وقتی دیدم بازیکنانم با این تمرکز و توجه بازی کردند. از هیچ کدامشان ناراضی نیستم.

به گزارش مشرق، یحیی گل‌محمدی پس از تساوی یک بر یک مقابل صبای قم در نشست خبری گفت: بازی جان دار و خوبی را شاهد بودیم هر دو تیم برای بردن تلاش کردند و به تساوی رضایت نمی‌دادند. بازی را خوب شروع کردیم و به گل هم رسیدیم. می‌توانستیم گل دوم را هم بزنیم اما در زدن ضربه آخر بی دقت بودیم.

وی افزود: نیمه اول فوق العاده بودیم و باانگیزه شروع کردیم و خوب تمام کردیم اما هرچه به پایان مسابقه نزدیک می‌شدیم خستگی در ساق بازیکنان مشهود بود. مسیر دو ساعته عمان تا اصفهان را ۱۵ ساعته طی کردیم و مسیر سختی بود. خستگی مضاعف شد. دیروز و ۲ روز قبل ریکاوری کردیم. باید از بازیکنانم تشکر کنم. با تمام وجود تلاش کردند.

گل محمدی افزود: از دیدن چهره‌های خسته‌شان در رختکن خجالت زده شدم. وقتی دیدم بازیکنانم با این تمرکز و توجه بازی کردند. از هیچ کدامشان ناراضی نیستم. دوست دارم دست تک تک آنها را ببوسم. راه سختی در پیش داریم. انتظار توجه بیشتری از سوی کارخانه داریم. دوست ندارم در مورد مشکلات صحبت کنم در جلسه با آذری و هیات مدیره مشکلات را مطرح خواهم کرد و در این شرایط سخت انتظار حمایت بیشتری داریم.

ادامه دارد..

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: