تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۰۱:۱۲ کد مطلب 96770

برد خانگی سویا مقابل بتیس

شاگردان اونای امری با برتری مقابل رئال بتیس فاصله خود با تیم‌های بالای جدول را کم کردند. به گزارش مشرق، در چارچوب هفته سی‌وپنجم لالیگای اسپانیا از ساعت ۱۸:۳۰ امروز (یکشنبه – به وقت تهران) تیم فوتبال سویا با نتیجه ۲ بر صفر بر میهمانش، رئال‌بتیس غلبه کرد. برای سفیدو‌قرمزپوشان سویا در این دیدار کوین […]

شاگردان اونای امری با برتری مقابل رئال بتیس فاصله خود با تیم‌های بالای جدول را کم کردند.

برد خانگی سویا مقابل بتیسبه گزارش مشرق، در چارچوب هفته سی‌وپنجم لالیگای اسپانیا از ساعت ۱۸:۳۰ امروز (یکشنبه – به وقت تهران) تیم فوتبال سویا با نتیجه ۲ بر صفر بر میهمانش، رئال‌بتیس غلبه کرد. برای سفیدو‌قرمزپوشان سویا در این دیدار کوین کامیرو در دقیقه ۶۷ و کوکه در دقیقه ۸۰ گلزنی کردند.

شاگردان اونای امری با این برد ۵۲ امتیازی شدند و با حفظ جایگاه هفتمی خود، فاصله‌شان را با تیم‌های بالای جدولی لالیگا کم کردند. رئال‌ بتیس هم ۴۱ امتیازی باقی ماند و در مکان سیزدهم جدول ایستاد.

در ادامه دیدارهای این هفته لالیگا، امشب دو دیدار به شرح زیر برگزار می‌شود:

۲۰:۴۵  ختافه – والنسیا

۲۳:۰۰  ویارئال – رئال سوسیه‌داد

در جدول رده‌بندی لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های اسپانیا، تیم‌های بارسلونا، اتلتیکومادرید و بارسلونا به‌ترتیب با ۸۲، ۸۲ و ۸۱ امتیاز در رده‌های اول تا سوم جای دارند. اتلتیکو به‌خاطر نتیجه ضعیف‌تر در بازی‌های رودررو با بارسا در رده دوم جدول جای دارد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: