تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۰۱:۱۲ کد مطلب 96772

هلاکت ۵ فرمانده ارشد تروریستها در لاذقیه+عکس

در ادامه درگیری ها در محور حاشیه شمالی استان لاذقیه سوریه ساعتی پیش گروه تروریستی تکفیری فیلق الشام (ارتش آزاد) با صدور بیانیه ای از هلاکت ۵ تن از فرماندهان و اعضای خود در درگیری با نیروهای ارتش سوریه خبر داده است. گروه بین الملل مشرق- در ادامه درگیری ها در محور حاشیه شمالی استان لاذقیه […]

در ادامه درگیری ها در محور حاشیه شمالی استان لاذقیه سوریه ساعتی پیش گروه تروریستی تکفیری فیلق الشام (ارتش آزاد) با صدور بیانیه ای از هلاکت ۵ تن از فرماندهان و اعضای خود در درگیری با نیروهای ارتش سوریه خبر داده است.

گروه بین الملل مشرق- در ادامه درگیری ها در محور حاشیه شمالی استان لاذقیه سوریه ساعتی پیش گروه تروریستی تکفیری فیلق الشام (ارتش آزاد) با صدور بیانیه ای از هلاکت ۵ تن از فرماندهان و اعضای خود در درگیری با نیروهای ارتش سوریه خبر داده است.

هلاکت 5 فرمانده ارشد تروریستها در لاذقیه+عکس

بنابر این گزارش، در بیانیه منتشره به هلاکت ۳ فرمانده ارشد ارتش آزاد و دو تن از محافظان آنها اشاره شده است. منابع میدانی نحوه هلاکت این تروریستها را در اثر حمله بالگردهای مدرن روسی “کاموف ۵۲” به خودروی حامل انها در اطراف شهرک “گبانی” واقع در شمال شرقی لاذقیه عنوان کرده اند. علی رغم اعلام آتش بس از سوی سازمان ملل در جبهه های مختلف سوریه، گروههای تروریستی تکفیری حملات گسترده ای را به مواضع نیروهای دولتی سوریه در استانهای لاذقیه، حلب و حماه آغاز کرده اند که با هوشیاری ارتش سوریه با شکست مواجه شده است.

هلاکت 5 فرمانده ارشد تروریستها در لاذقیه+عکس
هلاکت 5 فرمانده ارشد تروریستها در لاذقیه+عکس
هلاکت 5 فرمانده ارشد تروریستها در لاذقیه+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: