تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۰۲:۵۹ کد مطلب 96789

فیلم/درگیری القاعده و ارتش آزاد با داعش در جنوب سوریه

نبردهای شدید میان ائتلاف دو گروه تروریستی تکفیری القاعده و ارتش آزاد با عناصر گروههای هم پیمان داعش در استانهای جنوبی سوریه در حالی وارد دومین ماه خود گردید که طی آن تلفات و خسارات گسترده ای به سازمان رزم و تسلیحاتی این گروهها وارد آمده است. گروه بین الملل مشرق- نبردهای شدید میان ائتلاف دو […]

نبردهای شدید میان ائتلاف دو گروه تروریستی تکفیری القاعده و ارتش آزاد با عناصر گروههای هم پیمان داعش در استانهای جنوبی سوریه در حالی وارد دومین ماه خود گردید که طی آن تلفات و خسارات گسترده ای به سازمان رزم و تسلیحاتی این گروهها وارد آمده است.

گروه بین الملل مشرق- نبردهای شدید میان ائتلاف دو گروه تروریستی تکفیری القاعده و ارتش آزاد با عناصر گروههای هم پیمان داعش در استانهای جنوبی سوریه در حالی وارد دومین ماه خود گردید که طی آن تلفات و خسارات گسترده ای به سازمان رزم و تسلیحاتی این گروهها وارد آمده است. 

بنابر این گزارش، کانون درگیری ها میان دو طرف در مناطق حاشیه غربی استان درعا و شرقی استان قنیطره در جنوب سوریه قرار دارد. لازمبه ذکر است که دو گروه حرکت المثنی و لوا شهدا یرموک از سوی گروههای رقیب به بیعت با داعش و دست داشتن در موج ترورها علیه آنها متهم هستند.

فیلم/درگیری القاعده و ارتش آزاد با داعش در جنوب سوریه

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: