تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۰۴:۵۶ کد مطلب 96812

طلاق عجیب دیگر، باز هم در عربستان!

یک مرد عربستانی دراقدامی عجیب همسرش را به دلیل تغییر رنگ پوست طلاق داد! به گزارش پایگاه ۵۹۸، نشریات سعودی خبر این اتفاق را منتشر کردند که طی آن در منطقه جازان در جنوب عربستان یک مرد چهل ساله ، ۷ ماه پس از ازدواج همسر خود را به دلیل آن که پوستش تیره شده […]

یک مرد عربستانی دراقدامی عجیب همسرش را به دلیل تغییر رنگ پوست طلاق داد!

به گزارش پایگاه ۵۹۸، نشریات سعودی خبر این اتفاق را منتشر کردند که طی آن در منطقه جازان در جنوب عربستان یک مرد چهل ساله ، ۷ ماه پس از ازدواج همسر خود را به دلیل آن که پوستش تیره شده بود، طلاق داد.

به گزارش نشریۀ سعودی “الوطن”، زن مطلقه گفت: همسرش قبل از ازدواج وی را از وجود زن و ۷ فرزندش آگاه کرده و مدعی شده بود که به دلیل بیماری همسر قصد ازدواج مجدد دارد.

مرد سعودی برای همسر دوم شرط گذاشت که با انجام اقدام های زیبایی، رنگ پوستش را کمی روشن تر کند.

زن مطلقه می گوید که پس از گذشت ۳ ماه از ازدواج و به دلیل بارداری رنگ پوستش به تیرگی گرایید و در نتیجه رفتار همسرش با او تغییر کرد.

همسربی مبالات سعودی عروس ۷ ماهۀ باردار را به خانه پدرش فرستاد و به او گفت که می تواند فرزندش را بعد از ولادت به تنهایی بزرگ کند!

به گزارش العالم، چند ماه پیش نیز یک داماد عربستانی تنها دو روز پس از تشکیل زندگی مشترک، همسرش را به بهانه “بدیُمن بودن” و شورچشمی، طلاق داد و عجیب‌ترین نوع طلاق را در این کشور ثبت کرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: