تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۰۶:۱۲ کد مطلب 96835

امروز؛ «پرسمان یاد» رونمایی می‌شود

کتاب «پرسمان یاد (گفتارهایی در باب خاطره‌نگاری و خاطره‌نویسی جنگ و جبهه)» دوشنبه (۶ اردیبهشت) با همکاری خانه کتاب و بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس در سرای اهل قلم موسسه خانه کتاب رونمایی می‌شود. به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، مراسم رونمایی کتاب «پرسمان یاد» با حضور محمدرضا سنگری، ابوالفضل رضوی، علیرضا […]

کتاب «پرسمان یاد (گفتارهایی در باب خاطره‌نگاری و خاطره‌نویسی جنگ و جبهه)» دوشنبه (۶ اردیبهشت) با همکاری خانه کتاب و بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس در سرای اهل قلم موسسه خانه کتاب رونمایی می‌شود.

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، مراسم رونمایی کتاب «پرسمان یاد» با حضور محمدرضا سنگری، ابوالفضل رضوی، علیرضا کمری، گلعلی بابایی، حسام مظاهری و معصومه رامهرمزی برگزار می شود.

بنا بر اعلام، این کتاب که به عنوان منبعی تازه در حوزه خاطره‌نگاری دفاع مقدس معرفی شده، در نتیجه ۱۵ جلسه گفت ‌و گو با علیرضا کمری، مدیر معاونت پژوهشی دفتر ادبیات و هنر مقاومت حوزه هنری انقلاب اسلامی نوشته شده و حدود شش گفت‌وگوی دیگر هم در حاشیه این گفت‌وگو‌ها و با هدف برطرف شدن شبهه‌ها صورت گرفته است.

«پرسمان یاد» از سوی نشر صریر با شمارگان ۱۰۰۰ نسخه در ۲۵۴ صفحه منتشر شده است.

رونمایی از کتاب «پرسمان یاد» ساعت ۱۶ تا ۱۸ در خیابان انقلاب، خیابان برادران مظفر جنوبی، کوچه خواجه ‌نصیر، شماره ۲، طبقه همکف برگزار می شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: