تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۰۶:۴۶ کد مطلب 96851

خنده یوسین بولت از سرعت یک بازیکن فوتبال

یوسین بولت طی صحبت هایی اعلام کرده اینکه هکتور بیرین بتواند او را در هر گونه مسابقه سرعتی شکست دهد، به خنده اش وا می دارد. به گزارش مشرق، گزارشی که سال گذشته منتشر شد، مدعی شده بود هکتور بیرین، مدافع تیم فوتبال آرسنال می تواند قهرمان جامائیکایی دوی سرعت و دارنده ۶ مدال طلای المیپک […]

یوسین بولت طی صحبت هایی اعلام کرده اینکه هکتور بیرین بتواند او را در هر گونه مسابقه سرعتی شکست دهد، به خنده اش وا می دارد.

به گزارش مشرق، گزارشی که سال گذشته منتشر شد، مدعی شده بود هکتور بیرین، مدافع تیم فوتبال آرسنال می تواند قهرمان جامائیکایی دوی سرعت و دارنده ۶ مدال طلای المیپک را در دوی ۴۰ متر، شکست دهد. 

به گزارش ۹۰min، بیرین می تواند در بالاترین سرعت خود، مسافت ۴۰ متری را در ۴/۴۱ ثانیه طی کند که نسبت به رکورد جهانی دوی صد متر بولت در سال ۲۰۰۹، بهتر است. با این حال، زمانی که این آمار به مدافع اسپانیایی ارائه شد، او نتوانست چندان با اطمینان صحبت کند:

بولت یک دونده سرعت است و بدون شک سریع ترین انسان دنیا است. شنیده ام که برخی گفته اند از او سریع ترم، ولی همیشه وقتی توپ زیر پای تان باشد، اوضاع متفاوت تر است. کار من فقط همین است و تلاشی برای پست سر گذاشتن بولت نخواهم کرد.

خود بولت، که اکنون در حال آماده سازی برای تکرار موفقیت هایش در المپیک ریو است، در صحبت هایی با یورو اسپورت گفته چنین خبرهایی او را به خنده وا می دارد:

این خبرها مرا می خنداند. فوتبالیست ها در ۲۰-۱۰ متر اولیه بسیار سریع اند و برای همین هم تمرین می کنند، ولی تمرینات من برای شتاب گرفتن و حفظ سرعت در مسافت های ۱۰۰ یا ۲۰۰ متری است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: