تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۱۰:۰۳ کد مطلب 96862

۱۶ کشته و زخمی در گلوله باران جنوب ترکیه+عکس

در اثر اصابت دهها گلوله خمپاره شلیک شده از سوی گروه تروریستی تکفیری داعش به شهر مرزی “کیلیس” واقع در جنوب ترکیه و در مجاورت مرز این کشور با استان حلب سوریه ۲ نفر کشته و ۱۴ تن دیگر بشدت زخمی شده اند. گروه بین الملل مشرق- در اثر اصابت دو موشک شلیک شده از سوی […]

در اثر اصابت دهها گلوله خمپاره شلیک شده از سوی گروه تروریستی تکفیری داعش به شهر مرزی “کیلیس” واقع در جنوب ترکیه و در مجاورت مرز این کشور با استان حلب سوریه ۲ نفر کشته و ۱۴ تن دیگر بشدت زخمی شده اند.

گروه بین الملل مشرق- در اثر اصابت دو موشک شلیک شده از سوی گروه تروریستی تکفیری داعش به شهر مرزی “کیلیس” واقع در جنوب ترکیه و در مجاورت مرز این کشور با استان حلب سوریه ۲ نفر کشته و ۱۴ تن دیگر بشدت زخمی شده اند.

16 کشته و زخمی در گلوله باران جنوب ترکیه+عکس

بنابر این گزارش، در پی اصابت این دو موشک، خودروهای امدادی با حضور در محل به امدادرسانی به مجروحان پرداختند. از سوی دیگر صدها شهروند ساکن در شهر کیلیس در اعتراض به اصابت پی در پی موشک و خمپاره از مناطق تحت سیطره داعش با حمله به دفتر فرماندار این شهر خواستار برکناری وی به دلیل عدم توانایی تامین امنیت مردم این شهر شدند. طی دو ماه اخیر حداقل ۵ حمله موشکی و خمپاره ای به شهر کیلیس ترکیه صورت گرفته که دهها کشته و مجروح برجای گذاشته است.

16 کشته و زخمی در گلوله باران جنوب ترکیه+عکس
16 کشته و زخمی در گلوله باران جنوب ترکیه+عکس
16 کشته و زخمی در گلوله باران جنوب ترکیه+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: