تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۱۰:۲۶ کد مطلب 96867

فیلم/استفاده داعش از شبکه فاضلاب برای حمله به ارتش سوریه

در عملیات نیروهای ارتش سوریه در محله “ضاحیه الاسد” شهر حلب واقع در شمال این کشور دهها تروریست تکفیری کشته و زخمی شدند. گروه بین الملل مشرق- در عملیات نیروهای ارتش سوریه در محله “ضاحیه الاسد” شهر حلب واقع در شمال این کشور دهها تروریست تکفیری کشته و زخمی شدند. بنابر این گزارش، با هوشیاری رزمندگان […]

در عملیات نیروهای ارتش سوریه در محله “ضاحیه الاسد” شهر حلب واقع در شمال این کشور دهها تروریست تکفیری کشته و زخمی شدند.

گروه بین الملل مشرق- در عملیات نیروهای ارتش سوریه در محله “ضاحیه الاسد” شهر حلب واقع در شمال این کشور دهها تروریست تکفیری کشته و زخمی شدند.

بنابر این گزارش، با هوشیاری رزمندگان ارتش و بسیج مردمی سوریه یکی از مسیرهای نفوذ گروه احرارالشام به محله ضاحیه الاسد شهر حلب کشف و نابود شد. بخش تبلیغات جنگی ارتش سوریه با انتشار تصاویری از استفاده گروه احرارالشام از شبکه فاضلاب این محله برای نفوذ به مواضع نیروهای نظامی سوریه پرده برداشت. لازم به ذکر است که روز گذشته صدها تن از تروریستهای وابسته به این گروه حملات وسیعی را از مبدا محله الراشدین در غرب حلب برای سیطره بر منطقه ضاحیه الاسد که تحت کنترل نیروهای دولتی قرار دارد انجام دادند اما با شکست مواجه شدند. در درگیری های به وقوع پیوسته میان دو طرف حداقل ۵۰ تروریست به هلاکت رسیده اند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: