تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۱۳:۰۰ کد مطلب 96923

مشاوران رسانه ای اکبر هاشمی رفسنجانی چه کسانی هستند؟ + جدول سوابق و فعالیت ها

گزارش ۵۹۸ از وضعیت رسانه ای دفتر اکبر هاشمی رفسنجانی: هاشمی رفسنجانی در فرودین ۹۵ از تقطیع خودسرانه و تحریف سخنان خود ابراز تاسف نمود در حالی که صفحه توئیتر ایشان به تایید سایت رسمی ایشان رسیده بود و مشخص نیست که چه کسی این سخنان را در صفحه رسمی ایشان تحریف نموده است! در […]

گزارش ۵۹۸ از وضعیت رسانه ای دفتر اکبر هاشمی رفسنجانی:

هاشمی رفسنجانی در فرودین ۹۵ از تقطیع خودسرانه و تحریف سخنان خود ابراز تاسف نمود در حالی که صفحه توئیتر ایشان به تایید سایت رسمی ایشان رسیده بود و مشخص نیست که چه کسی این سخنان را در صفحه رسمی ایشان تحریف نموده است! در گذشته نیز این رفتار ها تکرار شده و پس از گاف های رسانه های متعلق به هاشمی رفسنجانی ، وی و دفتر ایشان اظهار بی اطلاعی کرده و بلافاصله شروع به تکذیب ارتباط رسانه های منسوب به هاشمی با ایشان می نمایند.

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه ۵۹۸، در فروردین ۹۵ توئیتر منتسب به هاشمی رفسنجانی توئیتی منتشر نمود که واکنش ها و انتقادات فراوانی را در پی داشت و باعث موضع گیری صریح رهبرانقلاب در برابر این تعبیر شد. پس از این اتفاق هاشمی رفسنجانی از تقطیع خودسرانه و تحریف سخنان خود ابراز تاسف نمود در حالی که صفحه توئیتر ایشان به تایید سایت رسمی ایشان رسیده بود و مشخص نیست که چه کسی این سخنان را در صفحه رسمی ایشان تحریف نموده است!

این در حالی است که در گذشته نیز این رفتار ها تکرار شده و پس از گاف های رسانه های متعلق به هاشمی رفسنجانی ، وی و دفتر ایشان اظهار بی اطلاعی کرده و بلافاصله از طریق رسانه های خود شروع به تکذیب ارتباط رسانه های منسوب به هاشمی با ایشان می نمایند.

پایگاه ۵۹۸ برای روشن تر شدن فضا، فعالیت های سیاسی و سوابق برخی از مشاوران رسانه ای و سیاسی حجت الاسلام و المسلمین هاشمی را در جدول ذیل گرد هم آورده است که در ادامه می آید.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: