تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۱۳:۱۲ کد مطلب 96930

آموزش نیروهای سعودی زیر نظر رژیم صهیونیستی

معاون دبیر کل جنبش حزب الله لبنان گفت که ده ها تن از نیروهای سعودی تاکنون زیر نظر افسران اطلاعاتی رژیم صهیونیستی آموزش دیده اند.  به گزارش مشرق به نقل از پانوراما الشرق الاوسط؛ شیخ نعیم قاسم یکشنبه شب در سخنانی گفت: ده ها تن از افسران عربستانی زیر نظر افسران اطلاعاتی رژیم صهیونیستی آموزش […]

معاون دبیر کل جنبش حزب الله لبنان گفت که ده ها تن از نیروهای سعودی تاکنون زیر نظر افسران اطلاعاتی رژیم صهیونیستی آموزش دیده اند.

 به گزارش مشرق به نقل از پانوراما الشرق الاوسط؛ شیخ نعیم قاسم یکشنبه شب در سخنانی گفت: ده ها تن از افسران عربستانی زیر نظر افسران اطلاعاتی رژیم صهیونیستی آموزش دیده اند.

وی با اشاره به اینکه اسامی و هویت این افسران عربستانی در رسانه ها منتشر شده است، اظهار داشت: طرف سعودی با دیدارهای علنی و سری که بین مقام های عربستانی و صهیونیست در سالیان گذشته روی داده است حلقه های پروژه اسرائیل را تکمیل کرده است.

معاون دبیر کل حزب الله لبنان همچنین تاکید کرد که توصیف حزب الله به عنوان گروهی تروریستی اقدامی از سوی صهیونیست هاست و هر طرفی این صفت را به کار ببرد بخشی از پروژه این رژیم محسوب می شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: