تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۱۳:۱۹ کد مطلب 96936

مردی که در سه قرن زندگی کرد+تصاویر

او راه اندازی اولین لوکوموتیو بخاری را به چشم خود دیده است و برای سوار شدن به آن بلیط رایگان تهیه کرده بود. با توجه به دشواری‌های زندگی در سال‌های پایانی عمرش پوست صورتش به شدت خشک و ترک خورده بود. به گزارش گروه تاریخ مشرق؛ کا-نه-به-اوی ونس یا با نام اختصاری جان اسمیت نام […]

او راه اندازی اولین لوکوموتیو بخاری را به چشم خود دیده است و برای سوار شدن به آن بلیط رایگان تهیه کرده بود. با توجه به دشواری‌های زندگی در سال‌های پایانی عمرش پوست صورتش به شدت خشک و ترک خورده بود.

به گزارش گروه تاریخ مشرق؛ کا-نه-به-اوی ونس یا با نام اختصاری جان اسمیت نام این پیرمرد ۱۳۷ ساله آمریکایی هندی الاصل است. شاید او تنها کسی باشد که در سه قرن ۱۸ ، ۱۹ و ۲۰ زندگی کرده است. هیچ کس دقیقا تاریخ تولد وی را نمیداند. او تا بحال چندین بار ازدواج کرده و آخرین عروسش ۱۰۰ سال از خودش جوان تر بوده است. او ۱۰۰ ها نوه و نتیجه دارد. او راه اندازی اولین لوکوموتیو بخاری را به چشم خود دیده است و برای سوار شدن به آن بلیط رایگان تهیه کرده بود. با توجه به دشواری‌های زندگی در سال‌های پایانی عمرش پوست صورتش به شدت خشک و ترک خورده بود. او نهایتا در سال ۱۹۲۲ فوت کرده و کاشناسان معتقدند او در زمان مرگ ۱۳۷ سال داشته است.
مردی که در سه قرن زندگی کرد+تصاویر

مطالب مرتبط

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: