تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۱۳:۳۸ کد مطلب 96941

اقدام کلیدی برانکو

کمتر کسی تصور می‌کرد مهاجم هندوراسی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل استقلال اهواز به میدان برود. به گزارش پایگاه ۵۹۸، تقریبا همه اطرافیان پرسپولیس بر این موضوع تأکید می‌کردند که جای خالی مهدی طارمی در روز بازی با استقلال اهواز توسط کمال کامیابی‌نیا پر می‌شود. قرار بود تغییرات تاکتیکی، زوج عالیشاه – علیپور را به پیشانی […]

کمتر کسی تصور می‌کرد مهاجم هندوراسی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل استقلال اهواز به میدان برود.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، تقریبا همه اطرافیان پرسپولیس بر این موضوع تأکید می‌کردند که جای خالی مهدی طارمی در روز بازی با استقلال اهواز توسط کمال کامیابی‌نیا پر می‌شود.

قرار بود تغییرات تاکتیکی، زوج عالیشاه – علیپور را به پیشانی خط حمله و احمد نورالهی را به سمت چپ خط هافبک ببرد اما برانکو با یک اقدام کلیدی، تمام پیش‌بینی‌ها را برهم زد و به جری بنسون در خط حمله و کنار علی علیپور بازی داد.

بنسون به قدری خوب و با کیفیت بود که علیرغم دوندگی بسیار پایین و نه‌چندان مطلوب، موفق به زدن ۲ گل شد تا ۳ امتیاز شیرین در یک بازی جنجالی نصیب پرسپولیسی‌ها شود.

بازیکن هندوراسی سرخ‌پوشان هر وقت به عنوان مهاجم از ابتدای یک بازی در ترکیب اصلی قرار گرفته، برای پرسپولیسی‌ها گلزنی کرده است. وی غایب بزرگ دربی ۸۲ بود اما قبل از دیدار با استقلال، مقابل ملوان و بعد از دربی ۸۲ برابر استقلال اهواز گلزنی کرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: