تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۱۴:۱۱ کد مطلب 96971

توجیه وزیرارشاد پیرامون حضور مجری‌شبکه ضدانقلاب

علی جنتی در پاسخ به سئوالی درباره علت حضور مجری شبکه ضد انقلاب من و تو در محل برگزاری سی و چهارمین جشنواره جهانی فیلم فجر گفت : چه اشکالی دارد ایشان هم بیاید مثل دیگران، ایشان بلیط تهیه کرده و مثل دیگران آمده و اشکالی ندارد و طبیعی است! به گزارش مشرق، “امیرحسین جوانشیر” منتقد […]

علی جنتی در پاسخ به سئوالی درباره علت حضور مجری شبکه ضد انقلاب من و تو در محل برگزاری سی و چهارمین جشنواره جهانی فیلم فجر گفت : چه اشکالی دارد ایشان هم بیاید مثل دیگران، ایشان بلیط تهیه کرده و مثل دیگران آمده و اشکالی ندارد و طبیعی است!

به گزارش مشرق، “امیرحسین جوانشیر” منتقد سینما در گفتگویی درخصوص حضور “منصوره حسینی” مجری شبکه ضدانقلاب “من وتو” گفت: حضور این شخص به احتمال قوی با دعوت و هماهنگی ویژه مسئولین معلوم الحال سازمان سینمایی وزارت ارشاد صورت گرفته که به علت هجمه گسترده اعتراضات درحال حاضر این سازمان رویه سکوت را درپیش گرفته است.

وی اظهار کرد: “علی جنتی” در پاسخ به اعتراض اینجانب درباره علت حضور مجری شبکه ضد انقلاب من و تو در محل برگزاری سی و چهارمین جشنواره جهانی فیلم فجر گفت : چه اشکالی دارد ایشان هم بیاید مثل دیگران، ایشان بلیط تهیه کرده و مثل دیگران آمده و اشکالی ندارد و طبیعی است!

این منتقد سینما ادامه داد: این سوال را از “حجت الاسلام سید محمود دعایی” که وزیر ارشاد را در بازدید از سالن اصلی جشنواره فیلم فجر همراهی میکرد پرسیدم و ایشان هم گفت چه اشکالی دارد ایشان هم بیاید و در مراسم شرکت کند.

جوانشیر در پایان خاطر نشان کرد: این پروژه خطرناک عادی سازی حضور ضد انقلاب در مراسمات رسمی نظام قطعا با بصیرت خودجوش مردمی با شکست مواجه خواهد شد.

منبع: اطلاعات روز

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: