تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۱۰:۱۵ کد مطلب 96992

پدر شهید مدافع حرم: از لحظه اعزام فرزندم منتظر خبر شهادتش بودم / خوشا به سعادت صادق که از من سبقت گرفت

حاج رضا اکبری، پدر شهید مدافع حرم صادق اکبری و یادگار دوران دفاع مقدس در گفتگو با خبرنگار ائل با بیان اینکه از لحظه اعزام فرزندش منتظر شهادت وی بود؛ تصریح کرد: خوشا به سعادت صادق که از من سبقت گرفت.

به گزارش میدان ۷۲  حاج رضا اکبری، پدر شهید مدافع حرم صادق اکبری که خود از یادگاران ۸ سال دفاع مقدس است؛ در گفتگو با ائل با تاکید بر تعلق خاطر فرزندش به شهدا، گفت: فرزندم با شهدا زندگی می کرد و هر جا شهیدی به تبریز می آمد در برگزاری مراسم برای آنها پیشگام بود.

وی با بیان اینکه شهید اکبری راه خود را آگاهانه انتخاب کرد و به شهادت رسید؛ تصریح کرد: همیشه می گفت که اگر ما به نبرد با داعشی ها نرویم پس چه کسی باید دل رهبر انقلاب را شاد کند و ما نباید بگذاریم حضرت آقا غصه به دل خود راه دهند.

این پدر شهید مدافع حریم اسلام ضمن تمجید از حضور پرشور مردم برای استقبال از فرزندش، گفت: صادق تا به امروز پسر من بود و بعد از شهادت دیگر متعلق به کل جامعه است و همگی باید از راه این شهید پاسداری کنیم.

وی ادامه داد: صادق علی رغم زندگی شیرینی که با همسر خود داشت اما چون با آروزی شهادت می زیست؛ در مقام عمل نیز عقب نشینی نکرد و به آروزی دیرینه خود نائل آمد.

این رزمنده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه از لحظه اعزام فرزندش منتظر شهادت وی بود؛ تصریح کرد: خوشا به سعادت صادق که از من سبقت گرفت.

منبع : ائل

  1. رسول فرسادهمتی :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    خوش بحال پدری که با این روحیه فرزندش را درراه دفاع از اهل بیت و آل الله به جهادمیفرستدودر شهادتش با این روحیه استقامت میکندملتمس شفاعت نزد عقیله العرب .. اجرت باحسین(ع)

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: