تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۱۴:۵۸ کد مطلب 97021

مؤذنان حرم مطهر رضوی چگونه انتخاب می شوند؟

کمیته ارزیابی معاونت فرهنگی آستان قدس رضوی هرساله آماده‌ترین افراد در حوزه قرائت را برای مدت یک سال به منظور قرائت قرآن و اذان در حرم حضرت ثامن‌الحجج (ع) پذیرش می‌کند. به گزارش مشرق، معاون تبلیغات و ارتباطات آستان قدس رضوی گفت: کمیته ارزیابی معاونت فرهنگی آستان قدس رضوی هرساله آماده‌ترین افراد در حوزه قرائت […]

کمیته ارزیابی معاونت فرهنگی آستان قدس رضوی هرساله آماده‌ترین افراد در حوزه قرائت را برای مدت یک سال به منظور قرائت قرآن و اذان در حرم حضرت ثامن‌الحجج (ع) پذیرش می‌کند.

به گزارش مشرق، معاون تبلیغات و ارتباطات آستان قدس رضوی گفت: کمیته ارزیابی معاونت فرهنگی آستان قدس رضوی هرساله آماده‌ترین افراد در حوزه قرائت را برای مدت یک سال به منظور قرائت قرآن و اذان در حرم حضرت ثامن‌الحجج (ع) پذیرش می‌کند.

«سیدجلال حسینی» اظهار کرد: طی هفته‌های آینده و در آستانه ماه مبارک رمضان کمیته ارزیابی برای پذیرش قاری و مؤذن فراخوان ارسال می‌کند.

در حال حاضر جلیل حسین‌زاده، میثم محمدی، مصطفی احمدی، رضا جاویدی، حسین پورکبیر، مهدی یعقوبی و مسعود پنجه به ترتیب از ابتدا تا انتهای هفته اذان صبح در حرم رضوی را قرائت می‌کنند.

جلیل اشرفی، مهدی تقی‌پور، محمد مشمول، جواد رجایی، کبیر قلندزاده، مهدی شجاع از شنبه تا پنج‌شنبه اذان و قرائت قرآن ظهر در حرم مطهر را عهده‌دار هستند.

همچنین مرتضی سادات فاطمی، سیدجواد حسینی، جواد کاشفی، هاشم روغنی، جواد پناهی، حمید شاکرنژاد، سیدجواد سادات فاطمی، قاریان و موذنان نماز مغرب و عشاء در حرم حضرت ثامن‌الحجج هستند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: