تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۱۶:۰۴ کد مطلب 97080

خوش‌رفتاری بیش از حد، قاتل‌حبس ابدی را آزاد کرد +عکس

مجرمی که دو دختر را به قتل رسانده بود به حبس ابد محکوم شد اما پس از ۲۸ سال به راحتی به جامعه بازگشت. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از باشگاه خبرنگاران: آقای کولین پیچ‌فورک ۵۵ ساله در سال‌های ۱۹۸۳ و ۱۹۸۶ پس از تجاوز به دو دختر ۱۵ ساله آن‌ها را خفه کرد […]

مجرمی که دو دختر را به قتل رسانده بود به حبس ابد محکوم شد اما پس از ۲۸ سال به راحتی به جامعه بازگشت.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از باشگاه خبرنگاران: آقای کولین پیچ‌فورک ۵۵ ساله در سال‌های ۱۹۸۳ و ۱۹۸۶ پس از تجاوز به دو دختر ۱۵ ساله آن‌ها را خفه کرد و کشت.   
 
نیروهای پلیس برای یافتن وی، بزاق و نمونه خون ۵ هزار مرد ۳ روستا در لسیسترشایر را بررسی کردند تا توانستد وی را به دام بی‌اندازند.    
 
البته او در سال ۱۹۸۸ به جرمش اعتراف کرد تا بتواند در محکومیتش تخفیف بگیرد.   
خوش‌رفتاری بیش از حد، قاتل حبس ابدی را آزاد کرد +عکس 

سرانجام قاضی حکم وی را اعلام کرد که به حبس ابد محکوم است ولی اگر او در رفتارش تغییر ایجاد کند ممکن است محکومیتش را به ۳۰ سال کاهش دهیم که این موضوع خیلی بعید است.   
 
اما به گفته رئیس زندان و زندان بانان او رفتار فوق‌العاده خوبی در این مدت داشته که باعث تعجب همه شده و سرانجام به خاطر خوش‌رفتاری بسیار زیاد او، قاضی او را حتی ۲ سال زودتر از موعدی که بعید دانسته شده بود آزاد کرد.   
 
گفتتنی است، خانواده مقتولین اصلا از این وضعیت راضی نیستند و در این مورد شکایت کرده اند که تا یک هفته دیگر همه چیز روشن خواهد شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: