تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۱۶:۱۱ کد مطلب 97098

استقلالی هستیم و پرسپولیس را می‌بریم

مربی تیم فوتبال نفت تهران اعتقاد دارد تیمش مقابل پرسپولیس با دست پر از زمین خارج می شود. به گزارش مشرق، محمد خرمگاه درباره شکست تیمش مقابل سپاهان عنوان می کند: فوتبال همین است. بعضی اوقات توپ های شما وارد دروازه نمی شود. البته تیم ما دیروز اصلا شرایط خوبی نداشت و بازی همیشگی مان […]

مربی تیم فوتبال نفت تهران اعتقاد دارد تیمش مقابل پرسپولیس با دست پر از زمین خارج می شود.

به گزارش مشرق، محمد خرمگاه درباره شکست تیمش مقابل سپاهان عنوان می کند: فوتبال همین است. بعضی اوقات توپ های شما وارد دروازه نمی شود. البته تیم ما دیروز اصلا شرایط خوبی نداشت و بازی همیشگی مان را نتوانستیم انجام دهیم. هرچند که موقعیت هایی داشتیم و می توانستیم استفاده کنیم. با این وجود تیم سپاهان تیم قابل احترامی است و دیروز با وجود اینکه چندان خوب بازی نکرد اما توانست به برتری برسد.

او در ادامه به مشکلات مالی تیمش اشاره می کند: متاسفانه شرایط هر روز بدتر از دیروز می شود. ما کارمان را انجام می دهیم و کل اعضای تیم فقط برای حفظ آبروی خودشان تلاش می کنند. ما ۷ ماه است هیچ چیز از باشگاه نگرفتیم و به غیر از آقایان میرشیبانی و ایرانیان فرد دیگری از مسئولان باشگاه را نمی بینیم. البته آنها هم شرایطی ندارند که به تمرینات و بازی ها بیایند. با این حال با مدیریت منصوریان کارمان را انجام می دهیم و با وجود اینکه از نظر روحی صفر هستیم اما صد در صد تلاشمان را برای موفقیت انجام می دهیم.

مربی نفت با اشاره به دیدار تیمش مقابل پرسپولیس بیان می کند: بازی پرسپولیس هم مثل سایر بازی ها است اما یک تفاوت دارد و آن هم اینکه ما در کورس سهمیه هستیم و پرسپولیس برای قهرمانی تلاش می کند. تیم ما شرایط فنی بدی ندارد و روز پنجشنبه قطعا برای پیروزی به میدان می رویم. شک نکنید دست خالی زمین بازی را ترک نمی کنم.

خرمگاه درباره ائتلاف استقلالی ها علیه پرسپولیس با همکاری منصوریان و مظلومی می گوید: ما استقلالی هستیم و طبیعتا دوست داریم نتیجه خوبی مقابل پرسپولیس بگیریم. اول از همه برد می خواهیم تا شرایط خودمان را بهتر کنیم و طبیعی است که نتیجه گیری نفت مقابل پرسپولیس به سود استقلال هم می شود. امیدوارم همه چیز دست به دست هم دهد تا با دست پر زمین را ترک کنیم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: