تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۱۶:۴۰ کد مطلب 97130

دستور موقت کمیته‌ انضباطی درمورد جنجال اهواز

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص دیدار جنجالی تیم‌های استقلال اهواز و پرسپولیس دستور موقتی صادر کرد. به گزارش مشرق، دیدار تیم‌های فوتبال استقلال اهواز و پرسپولیس در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ برتر روز جمعه برگزار شد که در پایان سرخپوشان با نتیجه دو بر صفر مقابل میزبان خود به برتری برسند. این […]

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص دیدار جنجالی تیم‌های استقلال اهواز و پرسپولیس دستور موقتی صادر کرد.

به گزارش مشرق، دیدار تیم‌های فوتبال استقلال اهواز و پرسپولیس در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ برتر روز جمعه برگزار شد که در پایان سرخپوشان با نتیجه دو بر صفر مقابل میزبان خود به برتری برسند.

این دیدار با حواشی زیادی روبرو بود از جمله سنگ‌پرانی زیادی که در ورزشگاه تختی اهواز به وقوع پیوست و چنین مسئله‌ای باعث شد که حتی بازی با ۳۰ دقیقه تاخیر آغاز شود و در دقایق پایانی هم تکرار این موضوع باعث توقف چند دقیقه‌ای بازی شد.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در دستوری موقت اعلام کرد که استقلال اهواز تا اطلاع ثانوی از حضور تماشاگرانش محروم خواهد بود.

اسماعیل حسن‌زاده رئیس کمیته فدراسیون فوتبال با تایید این خبر گفت: تا اطلاع ثانوی حضور تماشاگران در دیدارهای استقلال اهواز ممنوع خواهد بود و با بررسی بیشتر رای نهایی را در آینده اعلام خواهیم کرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: